Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 20 października 2017, 19:05

autor: godrikus

Znamy daty nachodzących wyprzedaży na Steamie

Wielkimi krokami zbliża się sezon wyprzedażowy na platformie cyfrowej dystrybucji Steam. Anonimowy informator ujawnił dokładne daty trzech – z okazji Halloween, Czarnego Piątku i Zimowej Wyprzedaży.

Już za niecały tydzień rozpocznie się pierwsza z nadchodzących wyprzedaży na platformie Steam. - Znamy daty nachodzących wyprzedaży na Steamie - wiadomość - 2017-10-20
Już za niecały tydzień rozpocznie się pierwsza z nadchodzących wyprzedaży na platformie Steam.

Jak co roku, okres od końcówki października do początku stycznia będzie obfitował w okazje do powiększenia swojej biblioteki gier w okazyjnej cenie na platformie Steam. Jeśli wierzyć doniesieniom anonimowego informatora (potwierdzonym zresztą przez dziennikarzy portalu Eurogamer), znamy już daty trzech dużych wyprzedaży:

  • Wyprzedaż z okazji Halloween rozpocznie się 26 października, a zakończy 1 listopada
  • Wyprzedaż z okazji Czarnego Piątku rozpocznie się 22 listopada, a zakończy 28 listopada
  • Zimowa wyprzedaż rozpocznie się natomiast 21 grudnia, a zakończy 4 stycznia 2018 roku

Wszystkie wymienione wyprzedaże mają rozpoczynać się i kończyć o godzinie 19 czasu polskiego.

Warto pamiętać, że już jakiś czas temu firma Valve zerwała z codziennym zmienianiem promocji, więc wszystkie oferty będą obowiązywać od początku do końca wyprzedaży. Inne platformy cyfrowej dystrybucji z pewnością także będą starać się przyciągnąć klientów i postarają się maksymalnie odciążyć portfele graczy.

Pozostaje nam liczyć na to, że świętując swój niedawny debiut na liście stu najbogatszych Amerykanów, Gabe Newell postanowi zaoferować nam rekordowo niskie ceny atrakcyjnych produkcji.