Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 20 października 2017, 11:00

autor: Entelarmer

Steam Link za 1 euro? Nietypowa promocja ICEY na Steamie

W sklepie Steam pojawiła się promocja na dwuwymiarową grę akcji ICEY. W kosztującym niecałe 10 euro zestawie znalazła się pełna wersja produkcji oraz... urządzenie Steam Link, osobno kosztujące ponad 50 euro.

Steam Link jako warty euro dodatek do wysoko ocenionej gry? Dziwne, ale prawdziwe. - Steam Link za 1 euro? Nietypowa promocja ICEY na Steamie - wiadomość - 2017-10-20
Steam Link jako warty euro dodatek do wysoko ocenionej gry? Dziwne, ale prawdziwe.

Na Steamie ruszyła oferta promocyjna gry ICEY – produkcji typu beat’em up od studia FantaBlade Network. Zwykle w tym miejscu powinien się znaleźć krótki opis tytułu, jednak to nie gra jest tu największą atrakcją. W pakiecie bowiem znajduje się też Steam Link – urządzenie pozwalające na strumieniowanie obrazu z PC na ekran telewizora. W sklepie Steam jego zakup oznacza wydanie ponad 50 euro, tymczasem omawiany zestaw kosztuje... 9,39 euro, czyli około 40 zł. By było zabawniej, zakup samego ICEY to wydatek 8,39 euro, tak więc za Steam Link płacimy jedynie 1 euro.

Oczywiście dochodzi jeszcze opłata za wysyłkę urządzenia, co zwiększa podaną sumę do mniej więcej 90 złotych. Normalnie za zakup Steam Linka trzeba jednak zapłacić około 290 złotych (cena urządzenia z kosztami wysyłki). Nie ma też raczej mowy o pomyłce Valve, skoro wśród ogłoszeń pojawiających się przy uruchomieniu Steama znalazła się informacja o tym właśnie zestawie. Innymi słowy, jest to bardzo atrakcyjna oferta dla osób pragnących grać w tytuły ze swojej biblioteki Steam na ekranie telewizora. Zwłaszcza że w charakterze „bonusu” otrzymujemy bardzo udaną produkcję, która może się pochwalić oceną 92% przy ponad 12 tysiącach recenzji na Steamie. ICEY oferuje nie tylko świetny system walki i wyważony poziom trudności, ale także wciągającą fabułę oraz – bynajmniej nie najmniej istotną – możliwość sprzeciwienia się narratorowi, starającemu się prowadzić nas przez rozgrywkę. Promocja potrwa do 21 października do godziny 19:00.

Oferta promocyjna ICEY broni się nawet bez „skromnego” prezentu w postaci Steam Link. - Steam Link za 1 euro? Nietypowa promocja ICEY na Steamie - wiadomość - 2017-10-20
Oferta promocyjna ICEY broni się nawet bez „skromnego” prezentu w postaci Steam Link.