Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 października 2017, 08:58

Total War: Warhammer II - wypuszczono darmowy dodatek Mortal Empires

Zespół Creative Assembly wypuścił dwa dodatki do Total War: Warhammer. Darmowe DLC Mortal Empires pozwala rozegrać kampanię na mapie obejmującej terytoria z obu odsłon cyklu, podczas gdy płatne rozszerzenie Blood for the Blood God II zwiększa poziom brutalności w grze.

Dodatek dostępny jest za darmo. - Total War: Warhammer II - wypuszczono darmowy dodatek Mortal Empires - wiadomość - 2017-10-27
Dodatek dostępny jest za darmo.
TOTAL WAR: WARHAMMER II W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Creative Assembly
  2. Wydawca: SEGA
  3. Gatunek: strategia
  4. Platforma: PC
  5. Data premiery: 28 września 2017 r.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, studio Creative Assembly wypuściło Mortal Empires, czyli dodatek, który pozwala rozegrać kampanię na połączonych terytoriach z Total War: Warhammer oraz Total War: Warhammer II. DLC dostępne jest za darmo i wymaga zainstalowanej drugiej części cyklu oraz posiadania pierwszej odsłony w bibliotece gier Steam.

Równocześnie ukazał się dodatek Blood for the Blood God II, mocno zwiększający brutalność Total War: Warhammer II. Po jego zainstalowaniu nasze oczy mogą nacieszyć się m.in. fontannami krwi oraz rozczłonkowanymi ciałami, a kampania zyskuje specjalne eventy, przeobrażające bitwy w prawdziwe rzeźnie.

DLC Blood for the Blood God II wpływa nie tylko na podstawową wersję gry, ale również na Mortal Empires. Dodatek kosztuje 2,49 euro, czyli niecałe 11 złotych. Za darmo otrzymują go osoby, które nabyły analogiczne roszerzenie do pierwszego Total War: Warhammer.

Przypomnijmy, że kampania Mortal Empires została opracowana tak, aby wspierała dodatki DLC z nowymi armiami do pierwszej części. Obsługiwane w ten sposób są prawie wszystkie frakcje i jedynym wyjątkiem jest rozszerzenie Norsca, pozwalające pokierować plemionami z północy Starego Świata - Norski i Zimowego Kła. Twórcy zapowiedzieli już jednak, że jest to sytuacja jedynie tymczasowa i zostanie naprawiona w przyszłej aktualizacji.

Total War: Warhammer II trafiło do sprzedaży 28 września tego roku. Gra dostępna jest wyłącznie na pecety.

  1. Dodatek Mortal Empires w Steam
  2. Dodatek Blood for the Blood God II w Steam
  3. Oficjalna strona gry
  4. Recenzja gry Total War: Warhammer II – Nowy Świat, stary Warhammer
  5. Total War: Warhammer II – kompendium