Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 września 2010, 12:59

autor: Jiker

Wieści ze świata (Yakuza 4, The Settlers 7, The First Templar) 3/09/10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o zamkniętej becie The First Templar, nowych hack’n’slashach Path of Exile i Bastion, europejskiej premierze Yakuza 4, darmowym weekendzie z niezależną grą MMO Love, nowym dodatku DLC do The Settlers 7, a także opóźnieniu premiery The Conduit 2. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o zamkniętej becie The First Templar, nowych hack’n’slashach Path of Exile i Bastion, europejskiej premierze Yakuza 4, darmowym weekendzie z niezależną grą MMO Love, nowym dodatku DLC do The Settlers 7, a także opóźnieniu premiery The Conduit 2. Zapraszamy do lektury.

The First Templar

Marzysz o wcieleniu się w Templariusza i wzięciu udziału w bitwach rozgrywających się w czasach średniowiecznej Europy? W takim razie polecamy Ci zapisanie się na zamknięte beta-testy pecetowej wersji action/RPG The First Templar. Za produkcję odpowiedzialni są ludzie z Haemimont Games, autorzy tytułów takich jak Tropico 3 czy Grand Ages: Rome. Gra tworzona jest w wersjach na PC oraz Xboksa 360. Premiera The First Templar zapowiadana jest na pierwszy kwartał przyszłego roku.

Path of Exile

Australijskie, niezależne studio deweloperskie Grinding Gear Games zapowiedziało oficjalnie swoją nową produkcję, którą jest pecetowy, sieciowy hack’n’slash Path of Exile. Znajdzie się w niej sześć klas postaci, tryb walki PvP, a także losowo generowane rozlokowanie przedmiotów i lokacji. Gra zostanie wydana na początku 2011 roku i będzie dostępna za darmo (twórcy zamierzają zarabiać na systemie mikrotransakcji).

Yakuza 4

SEGA ogłosiła, że Yakuza 4 zadebiutuje w Europie wiosną 2011 roku. Produkcja zostanie wydana wyłącznie na PlayStation 3 i będzie tym razem umożliwiać przejęcie kontroli nad czterema bohaterami (w tym Kazumą Kiryu).

Wieści ze świata (Yakuza 4, The Settlers 7, The First Templar) 3/09/10 - ilustracja #1

Love

Love – niecodzienna, niezależna gra MMO, w której gracze sami kształtują wirtualne uniwersum – będzie przez ten weekend dostępna zupełnie za darmo (standardowo wymaga opłacania miesięcznego abonamentu w wysokości 10 euro). Twórca, Eskil Steenberg, liczy na spore zainteresowanie tytułem, który zdecydowanie zasługuje na uznanie.

The Settlers 7: Droga do Królestwa

Ubisoft wydało kolejny dodatek DLC do strategii The Settlers 7: Droga do Królestwa. W skład The Settlers 7: DLC Pack 2 wchodzą trzy nowe mapy multiplayer, a także szereg wyzwań dla pojedynczego gracza. Rozszerzenie znajdziecie m.in. na UbiShopie.

Bastion

Niezależne studio Supergiant Games pracuje nad nową produkcją z gatunku action/RPG. Bastion będzie grą utrzymaną stylu hitowego Torchlighta, a pierwszy zwiastun sugeruje, że produkcja nie tylko zaoferuje wszystkie charakterystyczne elementy dla tego gatunku, ale również oprawę graficzną utrzymaną w niezwykle efektownym stylu. Jedną z głównych cech Bastion ma być spory wpływ gracza na kierunek rozwoju fabuły. Czekamy na pierwsze szczegóły. Produkcja zostanie wydana na PC, Xboksa 360 oraz PlayStation 3 i będzie dostępna za pośrednictwem serwisów dystrybucji cyfrowej.

Gears of War 2

Wiemy już, jaki mnożnik punktów doświadczenia zastosowany zostanie podczas najbliższego specjalnego weekendu z grą akcji Gears of War 2 (okres od 3 do 7 września). Okazuje się, że fani facebookowej strony gry zdołali podbić go aż do 25. Życzymy miłej zabawy!

The Conduit 2

Studio High Voltage Software wyda strzelaninę The Conduit 2 (Wii) dopiero w pierwszym kwartale 2011 roku. W zamian za dłuższy czas oczekiwania twórcy dodadzą do produkcji kilka nowych zestawów sterowania.

RedLynx

Gra motocyklowa MotoHeroz na Wii (WiiWare – premiera na początku 2011 roku) to nowa produkcja studia RedLynx, znanego z hitowego Trials HD. Wiemy jednak, że firma ma w zanadrzu jeszcze co najmniej jeden tytuł. Więcej o nim w niedalekiej przyszłości.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

DeathSpank: Thongs of Virtue

Yakuza 4

The Lord of the Rings: War in the North

Call of Duty: Black Ops

Crasher

The Next Big Thing

LEGO Universe

Fable III

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Drakensang: The River of Time - Z dziennika dewelopera #3 – wersja PL

Gramy w Spider-Man: Shattered Dimensions Gramy!

Shogun 2: Total War - Battle Report #1

gry