Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Love (PC)

Love PC

Niekonwecjonalna produkcja MMO, w której celem jest zbudowanie potężnego plemienia, zdolnego do walki ze szczepami kontrolowanymi przez sztuczną inteligencję.

Akcji | MMO

PC Windows
Okładka Love (PC)

producent: Eskil

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

26marca2010

Love to produkcja MMO, stanowiąca oryginalne połączenie gry sieciowej, przygodówki oraz gry akcji FPP. W dziele Eskila Steenberga największy nacisk został położony na współpracę z pozostałymi graczami oraz wchodzenie w zaawansowane interakcje z otaczającym nasz światem.

W Love trafiamy na niewielkie serwery, obsługujące do 400 osób. Wspólnie z towarzyszami kreujemy od podstaw plemię mogące stawić czoło pozostałym pięciu szczepom, kontrolowanym przez sztuczną inteligencję (The Omprelly Enclave, The Clondo Tribe, The Gindra Traders, The Kondosant Clan oraz The Con Dotita Raiders). Dokonujemy tego nie tyle przez walkę, co przez budowę miast, umocnień i ważnych struktur (m.in.: pola siłowe, stacje radarowe, sensory ruchu, elektrownie), a także modyfikację otaczającego nas terenu i przystosowywanie go do własnych potrzeb. Ważnym elementem rozgrywki jest również pozyskiwanie informacji na temat przeciwnika oraz hakowanie jego infrastruktury.

Love tak naprawdę zostało pozbawione jakiejkolwiek fabuły. Jej kreowanie zostało bowiem oddane w ręce graczy, którzy poprzez własne wybory i decyzje wpływają na kierunek rozwoju świata gry. Z tego też względu powracając do wirtualnego uniwersum po kilku dniach możemy natrafić na ogromną liczbę zmian.

Love cechuje niezwykła, impresjonistyczna oprawa graficzna robiąca użytek z bibliotek Open GL 2.0. Produkcja do poprawnego działania wymaga od gracza posiadania karty grafiki oferującej pełne wsparcie dla tej technologii.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Ocena czytelników: 3,7 / 10 na podstawie 77 głosów czytelników.

Gry podobne do Love

Wymagania wiekowe Love

16+

Niekonwencjonalna gra MMO Love dostępna za darmo dla wszystkich
Niekonwencjonalna gra MMO Love dostępna za darmo dla wszystkich

wiadomość8 września 2012

Twórca gry Love z 2010 roku postanowił udostępnić za darmo owoc ponad pięciu lat swojej pracy. Chodzi o niezależną produkcję MMO, łączącą elementy przygodówek i gier akcji w specyficznej, impresjonistycznej szacie graficznej.

Wieści ze świata (Yakuza 4, The Settlers 7, The First Templar) 3/09/10
Wieści ze świata (Yakuza 4, The Settlers 7, The First Templar) 3/09/10

wiadomość3 września 2010

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o zamkniętej becie The First Templar, nowych hack’n’slashach Path of Exile i Bastion, europejskiej premierze Yakuza 4, darmowym weekendzie z niezależną grą MMO Love, nowym dodatku DLC do The Settlers 7, a także opóźnieniu premiery The Conduit 2. Zapraszamy do lektury.

Love - niezależna gra MMO dostępna
Love - niezależna gra MMO dostępna

wiadomość27 marca 2010

Eskil Steenberg, twórca niekonwencjonalnej, niezależnej gry MMO Love, udostępnił w pełni grywalną wersję swojego dzieła. Możecie je przetestować osobiście, zaopatrując się w ważącego ok. 40 MB klienta gry.