Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 lipca 2012, 13:50

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Wieści ze świata (Worms Collection, Mass Effect 3, 1666) 26/7/12

Dziś piszemy m.in. o tajemniczej domenie internetowej 1666TheGame.com, akcji Operation Overwatch dla posiadaczy Mass Effect 3, a także zestawie Worms Collection. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Lucid

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Lucid. Dzieło studia YeaBoing możecie aktualnie nabyć 75% taniej. Produkcja kosztuje 1,24 euro (ok. 5 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Stronghold Kingdoms

Na oficjalnej stroni internetowej gry Stronghold Kingdoms pojawiła się informacja, że dzieło zespołu FireFly Studios może pochwalić się liczbą ponad miliona zarejestrowanych graczy. Z tej okazji twórcy ogłosili konkurs, w którym rozdadzą 50 szczęśliwcom specjalne nagrody w świecie gry. Chcąc wziąć udział w losowaniu, wystarczy udostępnić, polubić oraz skomentować najnowszego posta na Facebooku.

Resident Evil: Operation Raccoon City

Na łamach serwisu Sumthing Music w sprzedaży pojawiła się ścieżka dźwiękowa z gry Resident Evil: Operation Raccoon City. Soundtrack liczy sobie 75 utworów i został skomponowany przez Shusaku Uchiyamę. Ścieżkę dźwiękową można pobrać po uiszczeniu opłaty w wysokości 15,58 dolarów (ok. 54 złotych).

Worms Collection

Firma Mastertronic zapowiedziała pudełkowy zestaw Worms Collection, w skład którego wejdą trzy odsłony popularnej serii: Worms, Worms Ultimate Mayhem oraz Worms 2: Armageddon. Pakiet zostanie wzbogacony o sześć dodatków DLC i ukaże się 31 sierpnia w Wielkiej Brytanii na PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Tego samego dnia produkt zadebiutuje zapewne także w pozostałych krajach Europy, choć nie zostało to potwierdzone.

Worms 2: Armageddon

1666

Firma THQ zarejestrowała domeny internetowe 1666Amsterdam.com oraz 1666TheGame.com, które mogą zwiastować nową grę wydawaną przez amerykański koncern. Na razie jednak nie skomentowano tej sprawy. W sieci pojawiają się różne spekulacje – m.in. taka, że chodzi o nową nazwę dla gry Insane, nad którą pracuje reżyser Guillermo Del Toro. Opiera się ona jednak wyłącznie na liczbie 1666, przypominającej „szatańskie” 666, co mogłoby wskazywać na horror. Są to jednak bardzo śmiałe przypuszczena, które zapewne nie mają wiele wspólnego z rzeczywistością.

Mass Effect 3

Od 27 lipca (godzina 19:00) do 30 lipca (godzina 14:00) posiadacze gry Mass Effect 3 w wersji na PC, PlayStation 3 oraz Xboksa 360 będą mogli wziąć udział w akcji o nazwie Operation Overwatch. Jeśli drużyna (w skład której wchodzi przynajmniej jedna postać wprowadzona w dodatku DLC Earth) przetrwa wszystkie fale na jakimkolwiek poziomie trudności, wtedy jej członkowie otrzymają pakiet Commendation Pack o jeszcze nieznanej zawartości. Z kolei, gdy ogólna liczba odeskortowanych graczy dobije do 800 tysięcy, wszyscy gracze wzbogacą się o zestaw Victory Pack.

Vigil Games

Studio Vigil Games (seria Darksiders) zatrudni starszego programistę mającego doświadczenie z przynajmniej jedną pierwszoosobową strzelaniną wydaną na konsolach lub PC. Można się domyślać, że nowy pracownik zająłby się grą reprezentującą właśnie ten gatunek. Na razie jednak nie mamy żadnych szczegółów na temat tego, o jaki tytuł mogłoby chodzić.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: