Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Combat Pilot (PC)
OkładkaCombat Pilot (PC)

Combat Pilot PC

Bitewny symulator lotniczy MMO wypuszczony jako dodatek do gry Microsoft Flight Simulator X. W odróżnieniu od pozostałych rozszerzeń, Combat Pilot powstało w studiu ThunderHawk. Gra pozwala zasiąść za sterami kilkudziesięciu samolotów bojowych i toczyć bitwy z innymi graczami.

To jest dodatek do gry Microsoft Flight Simulator X.

Symulacje | samoloty | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Combat Pilot Premiera PC

19grudnia2012

producent: ThunderHawk Studios wydawca: Mad Catz Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Combat Pilot to symulator lotniczy MMO będący dodatkiem do gry Microsoft Flight Simulator X. Całość wyprodukowało należące do firmy Mad Catz studio ThunderHawk.

Gra pozwala zasiąść za sterami jednego z kilkudziesięciu samolotów bojowych i toczyć za ich pomocą bitwy z innymi graczami. Autorzy postawili na realizm. Wszystkie maszyny odtworzono z pietyzmem, a ich sterowanie oraz zachowanie w powietrzu są prawie identyczne jak w rzeczywistości. Jak na lotnicze MMO przystało, Combat Pilot duży nacisk kładzie na współpracę z innymi graczami. Twórcy nie zapomnieli o nowicjuszach, którzy mogą podszlifować umiejętności, dzięki rozbudowanym trybom szkoleniowym i wirtualnym testom. Nie zabrakło też systemu rozwoju, pozwalającego na awansowanie na kolejne szczeble wojskowej kariery.

Autorzy oparli swój projekt na Microsoft Flight Simulator X, ale Combat Pilot nie jest jedynie prostym dodatkiem. Do silnika FSX wprowadzono szereg ciekawych modyfikacji, w tym pełną obsługę dedykowanych serwerów, sterowane przez sztuczną inteligencję wieże kontroli lotu oraz rozbudowane moduły komunikacji radiowej. Ponadto wszystkie modele, tekstury i mapy zostały opracowane od podstaw przez ludzi z ThunderHawk Studios.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Wymagania wiekowe Combat Pilot: Odpowiednia dla każdego wieku.

Combat Pilot Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 2.8 GHz
  • 512 MB RAM (1 GB RAM - Vista/7)
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 6800 lub lepsza)
  • 16 GB HDD
  • Windows XP SP2/Vista SP1/Windows 7