Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 lipca 2014, 12:53

autor: Łukasz "luckie" Szliselman

Wieści ze świata (Trials Fusion, Elite: Dangerous, Ninja Theory) 30/7/14

Dziś piszemy o premierze pierwszego dodatku do Trials Fusion, kolejnym etapie beta-testów Elite: Dangerous oraz nowej grze studia Ninja Theory - twórców DMC: Devil May Cry. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Promocje Steama

Oferta dnia (do godziny 19:00 w czwartek):

 1. The Fall – obniżka 50% – 4,99 euro (ok. 21 zł), WWW

Szaleństwo w środku tygodnia (do godziny 19:00 w piątek):

 1. Age of Empires II HD – obniżka 75% – 4,74 euro (20 zł), WWW
 2. Octodad: Dadliest Catch – obniżka 66% – 4,75 euro (20 zł), WWW

Oferty tygodniowe (do godziny 19:00 w poniedziałek) – obniżka cen 67 tytułów, WWW

Trials Fusion

Trials Fusion: Riders of the Rustlands prezentuje nieco inną scenerię niż oryginał - Wieści ze świata (Trials Fusion, Elite: Dangerous, Ninja Theory) 30/7/14 - wiadomość - 2014-07-30
Trials Fusion: Riders of the Rustlands prezentuje nieco inną scenerię niż oryginał

Trials Fusion, zręcznościowa gra wyścigowa o motocyklach, otrzymała pierwszy z sześciu planowanych zestawów DLC – Riders of the Rustlands. Dodatek wprowadza sześć tras, znajdujących się poza granicami tytułowego miasta, 18 wyzwań oraz porcję nowych obiektów do wykorzystania w edytorze gry. Riders of the Rustlands dostępne jest w ramach przepustki Season Pass (na Steamie wycenionej na 19,99 euro, czyli ok. 83 zł) lub osobno (4,99 euro, czyli ok. 21 zł).

Elite: Dangerous

Elite: Dangerous weszło w fazę standardowej bety (w przeciwieństwie do dotychczasowej bety Premium). Dostęp do wczesnej wersji kosmicznego symulatora od Davida Brabena (oraz rzecz jasna do finalnego produktu po jego premierze) można uzyskać za 60 euro (ok. 249 zł). Wraz z nowym etapem produkcji pojawiły się następujące zmiany: zużycie paliwa, dwa nowe statki, lista znajomych i grupy, 50 systemów otwartych na eksplorację oraz czat tekstowy i głosowy.

Pinball FX2

Ekipa Zen Studios poinformowała na swoim blogu o opóźnieniu daty premiery Pinball FX2 na Xboksa One. Zamiast 31 lipca 2014 roku, gra ukaże się w sierpniu. Dodatkowy czas twórcy chcą poświecić na to, by umożliwić posiadaczom wersji na Xboksa 360 przeniesienie zakupionych wcześniej stołów na nową konsolę firmy Microsoft bez żadnych dopłat.

Ninja Theory

Twórcy DMC: Devil May Cry pracują nad nową marką
Twórcy DMC: Devil May Cry pracują nad nową marką

Studio Ninja Theory (DMC: Devil May Cry, Enslaved: Odyssey to the West, Heavenly Sword) zdradziło na Twitterze, że faktycznie pracuje nad kolejną grą, która należeć ma do zupełnie nowej marki. Do ujawnienia tytułu ma dojść „wkrótce” – być może na zbliżających się wielkimi krokami targach Gamescom (13-17 sierpnia). Plotki na ten temat krążyły w sieci już od dłuższego czasu. Nie tak dawno Ninja Theory pokazywało stworzony przez siebie zwiastun technologiczny silnika Unreal Engine 4 – być może zdradza on coś na temat charakteru ich nowej gry.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

 1. Batman: Arkham Knight
 2. Verdun
 3. Forza Horizon 2
 4. Velvet Sundown
 5. Assassin's Creed: Unity
 6. Call of Duty: Advanced Warfare
 7. Sheltered
 8. European Conqueror 3D
 9. Shadow Warrior
 10. ILya Muromets

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

 1. The Last of Us zwiastun na premierę wersji Remastered
 2. LEGO Ninjago: Nindroids zwiastun na premierę
gry