Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 października 2015, 13:15

autor: Draug

Wieści ze świata (Street Fighter V, Van Helsing: Final Cut, Umbrella Corps, The Sims 4, Brad Muir) 8/10/2015

Dziś piszemy m.in. o drugiej fazie beta-testów gry Street Fighter V, opóźnieniach premier The Incredible Adventures of Van Helsing: Final Cut i The Sims 4: Spotkajmy się, gameplayu z Umbrella Corps oraz przejściu Brada Muira z Double Fine do Valve Software. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Promocje Steama

Oferta dnia (do czwartku 8.10 do godz. 19:00):

Oferta dnia (do piątku 9.10 do godz. 19:00):

  • Plug & Play – obniżka 50% – 1,49 euro (ok. 6 zł), WWW

Szaleństwo w środku tygodnia (do piątku 9.10 do godz. 19:00):

Oferta tygodniowa (do poniedziałku 12.10 do godz. 19:00) – przecena 166 gier – WWW

Street Fighter V – anons drugiej bety, tym razem także na PC

Firma Capcom zapowiedziała drugą rundę beta-testów bijatyki Street Fighter V. Odbędą się one w dniach 22-25 października i tym razem dostęp do nich otrzymają także posiadacze komputerów osobistych (choć dopiero w dwóch ostatnich dniach testów), by można było przetestować funkcje cross-play między PC i PS4. Warto też wspomnieć, że do wypróbowania będzie zupełnie inny zestaw postaci niż poprzednio. W przypadku pecetów jedynym sposobem na zagwarantowanie sobie dostępu do bety jest nabycie gry w pre-orderze, zaś konsolowcy mogą oprócz tego liczyć na łut szczęścia, rejestrując się na tej stronie. Osoby, które brały udział w pierwszej becie, mają zapewniony udział w drugiej.

Van Helsing: Final Cut – kolejne opóźnienie i zamknięta beta

Najnowszy hack’n’slash – czy może raczej: rozbudowana kompilacja trzech hack’n’slashów – studia Neocore Games zalicza kolejną obsuwę na rzecz zrobienia gry możliwie najbliższej ideału. Tym razem nie podano zaktualizowanej daty premiery The Incredible Adventures of Van Helsing: Final Cut, ale w zamian twórcy zaoferowali możliwość wzięcia udziału w zamkniętych beta-testach produkcji. Nie wiadomo, kiedy będą miały one miejsce, ale bez wątpienia nastąpi to niedługo, więc jeśli jesteście zainteresowani, nie powinniście zwlekać ze zgłoszeniem. To zaś możecie przesłać, pisząc na adres [email protected] i podając w treści wiadomości specyfikację swojego komputera oraz e-mail kontaktowy. Ostateczny (miejmy nadzieję) termin debiutu omawianego tytułu będzie uzależniony od rezultatów bety.

Umbrella Corps na nowym gameplayu

Umbrella Corps – sieciowa strzelanka w uniwersum serii Resident Evil – została zaprezentowana na 5-minutowym gameplayu. Doczekała się też zwiastuna aktorskiego (live action trailer). Oba materiały wideo możecie zobaczyć poniżej. Przypomnijmy, że tytuł ten powstaje z myślą o PC i PS4, a jego premiera ma nastąpić w pierwszych miesiącach 2016 roku.

The Sims 4: Spotkajmy się przesunięte na grudzień

Premiera najnowszego dodatku do The Sims 4 – zatytułowanego Spotkajmy się – została przesunięta z listopada na grudzień 2015 roku (a dokładniej 8 grudnia w przypadku Ameryki Północnej i nie później niż 13 grudnia w pozostałych częściach świata). Maxis potrzebuje więcej czasu, by dopracować rozszerzenie, a przy okazji wzbogacić je o dodatkową zawartość (więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj).

Brad Muir przechodzi z Double Fine do Valve Software

Jedna z czołowych postaci w Double Fine Productions – Brad Muir – opuszcza dotychczasowe stanowisko, by od grudnia rozpocząć pracę w Valve Software. W poście na Twitterze deweloper wyjaśnił swoją decyzję lakonicznie: „Było wspaniale, ale nadszedł czas na coś nowego”. Brad Muir był kierownikiem projektów Massive Chalice i Iron Brigade oraz lead designerem Brutal Legend.

Brad Muir. - Wieści ze świata (Street Fighter V, Van Helsing: Final Cut, Umbrella Corps, The Sims 4, Brad Muir) 8/10/2015 - wiadomość - 2015-10-08
Brad Muir.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy: