Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 listopada 2015, 16:00

autor: Draug

Wieści ze świata (Space Engineers, darmowy weekend z Klei Entertainment na Steamie) 13/11/2015

Dziś piszemy m.in. o aktualizacji wprowadzającej planety w Space Engineers oraz darmowym weekendzie z grami firmy Klei Entertainment na Steamie. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

W Space Engineers pojawiły się planety

Kosmiczny sandbox Space Engineers – dostępny od dwóch lat we wczesnym dostępie na Steamie – doczekał się aktualizacji 01.108. Jest to największa z dotychczasowych łatek, wprowadzająca do gry stałe, wolumetryczne planety, na których można lądować, budować, jeździć etc. Nic też nie stoi na przeszkodzie, by modelować powierzchnię takich ciał niebieskich i próbować np. przewiercić się z jednego bieguna na drugi – choć to robota na wiele godzin, bo planety mogą mieć nawet 120 kilometrów średnicy. Warto też wspomnieć, że każda z nich została opatrzona oddziaływaniem grawitacyjnym. Z pełną listą zmian wprowadzonych przez studio Keen Software House w aktualizacji 01.108 zapoznacie się tutaj, natomiast na poniższym materiale wideo zobaczycie, jak planety prezentują się w grze.

Darmowy weekend z grami firmy Klei na Steamie

Firma Klei Entertainment świętuje 10. urodziny na Steamie, pozwalając przez najbliższy weekend grać za darmo we wszystkie gry ze swojego katalogu wydawniczego. Oferta dotyczy więc następujących produkcji:

Wymienionymi wyżej tytułami można cieszyć się za darmo do niedzieli do godz. 22:00. Oprócz tego wszystkie te pozycje (jak również dodatki do nich) do poniedziałku do godz. 19:00 można kupić taniej nawet o 85%.

Wieści ze świata (Space Engineers, darmowy weekend z Klei Entertainment na Steamie) 13/11/2015 - ilustracja #1

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.