Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 września 2016, 14:36

autor: Draug

Wieści ze świata (Silent Hill, Monster Hunter) 15/9/2016

Dziś piszemy o skasowanej grze z serii Silent Hill na PS3, którą studio Climax tworzyło 10 lat temu, i o zapowiedzi filmowej adaptacji marki Monster Hunter. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Zobacz skasowaną grę z serii Silent Hill na PS3 od Climax

Na profilu PtoPOnline na YouTube pojawiło się nagranie (widoczne poniżej), na którym zaprezentowano rozgrywkę ze skasowanej gry z serii Silent Hill. Byłby to tytuł ekskluzywny na PlayStation 3, stanowiący trzeci produkt z tego cyklu stworzony przez studio Climax – autorów Silent Hill: Origins i Silent Hill: Shattered Memories. Filmik pokazuje grę na bardzo wczesnym etapie produkcji (jest to prototyp z 2006 roku), więc trzeba wziąć poprawkę na to, że poziom dopracowania grafiki i rozgrywki nie rzucają na kolana.

Powstaje film na kanwie serii Monster Hunter

Podczas panelu poświęconego grze Monster Hunter Stories na targach Tokyo Game Show firma Capcom zdradziła, że w produkcji jest hollywoodzka adaptacja filmowa serii Monster Hunter (dzięki, Gematsu). Niestety, nie ujawniono żadnych dodatkowych szczegółów – poza tym, że obraz nie będzie bezpośrednio związany ze wspomnianą nadchodzacą odsłoną cyklu. Niemniej jednak biorąc pod uwagę, na czym skupiają się gry reprezentujące ową markę, można śmiało zakładać, że czeka nas epickie widowisko w klimatach fantasy, którego znaczną część wypełnią efektowne pojedynki bohaterów z potężnymi bestiami.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier: