Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePCPS4XONE
Okładka The Sims 4: City Living (PC)

The Sims 4: Miejskie Życie

The Sims 4: City Living

Kolejne duże rozszerzenie do wydanej we wrześniu 2014 roku gry The Sims 4 studia EA Maxis. Dodatek zatytułowany Miejskie Życie wzbogaca podstawową wersję gry o zupełnie nowy obszar w postaci tętniącego życiem miasta San Myshuno, gdzie znajdziemy m.in.

To jest dodatek do gry The Sims 4.

Symulacje | ekonomiczne | sandbox | symulator życia

Okładka The Sims 4: City Living (PC)

data premiery gry:

3lis2016

PC

14lis2017

PS4 XONE

The Sims 4: Miejskie Życie (ang. The Sims 4: City Living) to dostępny na PC, PS4 i XONE kolejny duży dodatek do gry The Sims 4. Jest to rozszerzenie niesamodzielne, więc do działania wymaga posiadania podstawowej wersji gry. Obie produkcje opracowało studio Maxis.

Mechanika

Dostępne na PC, PS4 i XONE Miejskie Życie wzbogaca The Sims 4 o nowy obszar: tętniące życiem miasto San Myshuno. Znajdujemy w nim hałaśliwych sąsiadów, żądnych czynszu administratorów mieszkań, restauracje z egzotycznymi kuchniami oraz wiele innych interesujących wydarzeń i miejsc.

Dzięki dodatkowi nasze Simy mogą przeprowadzić się do mieszkań, a potem luksusowych apartamentów. Otrzymały także opcję wyboru jednej z trzech nowych ścieżek kariery związanych z życiem w mieście: polityka, krytyka oraz specjalisty od mediów społecznościowych.

Miejskie Życie pozwala zamieszkać Simom w jednej z czterech dzielnic San Myshuno, a każda z nich oferuje inną architekturę i możliwości. Dodatkową atrakcją są festiwale uliczne oraz bary z karaoke. Nie zabrakło także nowych zajęć, którym postacie mogą oddawać się w domu i na mieście. Wśród nich są m.in. gra na konsolach, malowanie murali oraz koszykówka.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 7,4 / 10 na podstawie 141 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 7,8 / 10 na podstawie 23 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 109,90 PLN

Gry podobne do The Sims 4: Miejskie Życie

Klasyfikacja PEGI The Sims 4: Miejskie Życie

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe The Sims 4: Miejskie Życie

PC Windows

PC Windows

 • Minimalne:
 • Intel Pentium 4 1.8 GHz
 • 2 GB RAM
 • karta grafiki 896 MB GeForce GTX 260 lub lepsza
 • 15 GB HDD
 • Windows XP(SP3)/Vista(SP2)/7(SP1)/8/8.1/10
 • Rekomendowane:
 • Intel Core i5 3.0 GHz
 • 4 GB RAM
 • karta grafiki 1 GB GeForce GTX 650 lub lepsza
 • 15 GB HDD
 • Windows 7(SP1)8/8.1/10 64-bit
Wszystko o The Sims 4 (dodatki i DLC, wymagania sprzętowe) – Akt. #15
Wszystko o The Sims 4 (dodatki i DLC, wymagania sprzętowe) – Akt. #15

wiadomość25 stycznia 2017

Kompendium zawiera najważniejsze informacje o nowej odsłonie The Sims, które miejmy nadzieję pozwolą ocenić czy warto zainteresować się tytułem i zdecydować się na jego zakup. Wśród zebranych ciekawostek znajdziemy opis nowych systemów rozgrywki, wymagania sprzętowe oraz materiały wideo.

Watch Dogs 2 zarządził na konsolach. Top Empik - Tydzień 46 i 47
Watch Dogs 2 zarządził na konsolach. Top Empik - Tydzień 46 i 47

wiadomość2 grudnia 2016

The Sims 4: Miejskie życie oraz Watch Dogs 2, to najwięksi wygrani najnowszego notowania hitów sieci salonów Empik za minione dwa tygodnie. Zapraszamy do zapoznania się z listą przebojów PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Na konsolach rządzi Battlefield 1. Na PC dodatek do Simsów. Top Empik - Tydzień 44 i 45
Na konsolach rządzi Battlefield 1. Na PC dodatek do Simsów. Top Empik - Tydzień 44 i 45

wiadomość15 listopada 2016

The Sims 4: Miejskie życie i Battlefield 1 to liderzy najnowszego zestawienia bestsellerów Empiku, obejmującego minione dwa tygodnie sprzedaży. Zapraszamy do zapoznania się z najchętniej kupowanymi tytułami na PC, PlayStation 4 i Xboksa One.

Miejskie życie kolejnym dodatkiem do The Sims 4
Miejskie życie kolejnym dodatkiem do The Sims 4

wiadomość14 września 2016

Firma Electronic Arts i studio Maxis zapowiedziały szósty duży dodatek do gry The Sims 4. Rozszerzenie zatytułowano Miejskie życie (ang. City Living) i zgodnie z nazwą, pozwoli ono naszym podopiecznym przeprowadzić się do współczesnej metropolii.

The Sims 4 – nowy dodatek o życiu w mieście jeszcze w tym roku?
The Sims 4 – nowy dodatek o życiu w mieście jeszcze w tym roku?

wiadomość18 sierpnia 2016

Na brazylijskiej stronie klasyfikacyjnej pojawiła się informacja dotycząca The Sims 4: Vida Na Cidade, co w tłumaczeniu na polski oznacza „Życie w mieście”. Możliwe więc, że Electronic Arts przygotowuje kolejny dodatek do czwartych Simsów, a jego premiery doczekamy się być może jeszcze w tym roku.

PC
PS4
XONE