Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 sierpnia 2016, 13:13

The Sims 4 – nowy dodatek o życiu w mieście jeszcze w tym roku?

Na brazylijskiej stronie klasyfikacyjnej pojawiła się informacja dotycząca The Sims 4: Vida Na Cidade, co w tłumaczeniu na polski oznacza „Życie w mieście”. Możliwe więc, że Electronic Arts przygotowuje kolejny dodatek do czwartych Simsów, a jego premiery doczekamy się być może jeszcze w tym roku.

Od czasu premiery ostatniego pełnoprawnego dodatku do gry The Sims 4 minęło już ponad 9 miesięcy. Fani serii z pewnością niecierpliwie czekają na wiadomości o kolejnych rozszerzeniach. Źródłem jednej z nich okazuje się być brazylijska strona klasyfikacyjna, na której pojawiła się informacja o The Sims 4: Vida Na Cidade, co w polskim tłumaczeniu może oznaczać Życie w mieście. Czyżby właśnie taki podtytuł nosił kolejny dodatek do czwartych Simsów?

Kolejny pełnoprawny dodatek do The Sims 4 być może skupi się na terenach miejskich. - The Sims 4 – nowy dodatek o życiu w mieście jeszcze w tym roku? - wiadomość - 2016-08-18
Kolejny pełnoprawny dodatek do The Sims 4 być może skupi się na terenach miejskich.

Informacje na stronie wskazują, że dodatek przeszedł przez system klasyfikacji 17 sierpnia, a jego przewidywana data premiery to 2016 rok. Oczywiście są to jedynie niepotwierdzone przypuszczenia, choć być może oficjalnej zapowiedzi doczekamy się na trwającym właśnie gamescomie. Na ten moment o Życiu w mieście nie wiemy praktycznie nic, ale po tytule możemy domyślać się, że twórcy położą nacisk na tereny miejskie, a nasze Simy będą mogły osiedlać się w dużych metropoliach (w podstawowej wersji gry The Sims 4 miasta z reguły były niewielkie).

Informacja z brazylijskiej strony klasyfikacyjnej. - The Sims 4 – nowy dodatek o życiu w mieście jeszcze w tym roku? - wiadomość - 2016-08-18
Informacja z brazylijskiej strony klasyfikacyjnej.
The Sims 4 – nowy dodatek o życiu w mieście jeszcze w tym roku? - ilustracja #3

The Sims 4 to czwarta część bestsellerowego cyklu symulacji życia – The Sims. Gra została wydana we wrześniu 2014 roku na PC, a produkcją zajęło się studio EA Maxis. Po raz kolejny gracze mają okazje poprowadzić życie wirtualnej rodziny oraz wykreować jej członków dzięki zaawansowanemu edytorowi postaci. W porównaniu z poprzednimi odsłonami serii, The Sims 4 oferuje znacznie więcej funkcji społecznościowych, które pozwalają na interakcje z innymi graczami. Do tej pory gra otrzymała dwa oficjalne, pełnoprawne rozszerzenia: Witaj w pracy oraz Spotkajmy się. Oprócz tego autorzy przygotowali ogrom dodatkowej zawartości w postaci akcesoriów oraz pakietów rozgrywki – Ucieczka w plener, Dzień w spa czy Zjedzmy na mieście.