Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 sierpnia 2016, 13:55

autor: Meehow

Warhammer 40,000: Dawn of War III – znamy długość kampanii

Mieliśmy okazję zapoznać się z grą Warhammer 40,000: Dawn of War III i tym samym poznać długość kampanii jednoosobowej tej nadchodzącej gry, wraz z liczbą składających się na nią misji.

Warhammer 40: Dawn of War III w skrócie:
  • Producent: Relic Entertainment
  • Wydawca: SEGA
  • Gatunek: RTS
  • Platformy: PC
  • Premiera: 2017 r.

Dzisiaj mamy ważne wieści dla fanów Warhammera, zarówno tych oczekujących na premierę, jak i sceptycznie nastawionych do nadchodzącego Warhammer 40,000: Dawn of War III. Otóż jak udało się nam dowiedzieć, najnowsza odsłona serii gier strategicznych opartych o kultowe uniwersum Warhammer 40,000 autorstwa firmy Games Workshop zaoferuje fanom jednoosobowej rozgrywki kampanię składającą się z 17 misji. Taki zestaw, według szacunków, powinien zapewnić około 10 godzin zabawy. Dla przypomnienia: w rzeczonym tytule przyjdzie nam poprowadzić do boju Eldarów, Kosmicznych Marines oraz Orków. Jeśli chcecie poznać więcej informacji na temat produkcji studia Relic Enteratinment, polecamy lekturę tekstu poświęconego naszym wrażeniom z gry, jaki opublikowaliśmy dzisiaj na łamach serwisu gry-online.pl.

Jeśli nie śledziliście w ostatnim czasie newsów związanych z opisywaną grą, przypominamy, że dwa dni temu w sieci pojawił się 20-minutowy zapis rozgrywki opublikowany przez serwis Eurogamer.

Warhammer 40,000: Dawn of War III nie posiada jeszcze oficjalnej daty premiery. Prawdopodobnie gra ukaże się w bliżej nieznanym terminie w przyszłym roku na komputerach osobistych.