Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 sierpnia 2016, 09:57

autor: Góral

20 minut rozgrywki z gry Warhammer 40,000: Dawn of War III

W serwisie Eurogamer opublikowano dwadzieścia minut rozgrywki z gry strategicznej Warhammer 40,000: Dawn of War III. Zaprezentowano jedną z misji, którą znajdziemy w kampanii fabularnej.

Od momentu oficjalnej zapowiedzi gry Warhammer 40,000: Dawn of War III doczekaliśmy się już kilku prezentacji rozgrywki – znajdziecie je tutaj i tutaj. Dziś mamy kolejny materiał, tym razem opublikowany przez ekipę Eurogamera. Redaktorzy serwisu pokazali na nim jedną z misji, którą przyjdzie nam wykonać podczas kampanii fabularnej. Jej przejście zajęło im około 50 minut, ale nagranie skrócono do 20. To i tak całkiem sporo i fani czekający na kolejną pozycję studia Relic Entertainment mogą przyjrzeć się nieco bliżej kilku dostępnym jednostkom, ich zdolnościom, walce oraz budowaniu bazy. Warhammer 40,000: Dawn of War III zapowiada się na bardzo efektowną strategię, ale czas pokaże, czy zyska równie duże uznanie, co poprzednie odsłony.

Warhammer 40,000: Dawn of War III w skrócie:
  • Gatunek: RTS
  • Deweloper: Relic Entertainment
  • Wydawca: SEGA
  • Platforma sprzętowa: PC
  • Data premiery: nieznana
  • Inne: gra ma połączyć najlepsze cechy pierwszej i drugiej części

W założeniach produkcja ma być połączeniem Dawn of War i Dawn of War II. W związku z tym powróci wspomniana wcześniej konieczność budowania baz, dzięki którym będzie można szkolić nowych żołnierzy. Jednocześnie ogromne znaczenie podczas walk mają mieć elitarne jednostki, które będziemy rozwijać w trakcie kampanii, odblokowując ich kolejne zdolności.

W trybie fabularnym weźmiemy udział w wielkim konflikcie, w którym Kosmiczni Marines, Eldarzy oraz Orkowie starają się odnaleźć potężną broń ukrytą na planecie Acheron. W poszczególnych misjach kampanii będziemy kierować na przemian wszystkimi frakcjami, poznając słabe i mocne strony poszczególnych armii, co z pewnością przyda się podczas potyczek w multiplayerze.

Warhammer 40,000: Dawn of War III ukaże się na komputerach osobistych, ale nie wiemy jeszcze, kiedy to nastąpi.

Warhammer 40,000: Dawn of War III wrzuci nas w konflikt pomiędzy trzema frakcjami. - 20 minut rozgrywki z gry Warhammer 40,000: Dawn of War III - wiadomość - 2016-08-16
Warhammer 40,000: Dawn of War III wrzuci nas w konflikt pomiędzy trzema frakcjami.