Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 września 2016, 10:30

autor: Adrian Werner

Miejskie życie kolejnym dodatkiem do The Sims 4

Firma Electronic Arts i studio Maxis zapowiedziały szósty duży dodatek do gry The Sims 4. Rozszerzenie zatytułowano Miejskie życie (ang. City Living) i zgodnie z nazwą, pozwoli ono naszym podopiecznym przeprowadzić się do współczesnej metropolii.

Potwierdziły się krążące od pewnego czasu plotki. Firma Electronic Arts zapowiedziała kolejny dodatek do The Sims 4. Otrzymał on tytuł Miejskie Życie (ang. City Living) i ukaże się 3 listopada tego roku, w wersjach na komputery PC i Mac. Według serwisu Origin cena wyniesie 119 złotych. Ma to być rozszerzenie niesamodzielne, więc do działania wymagać będzie posiadania podstawowej wersji gry.

THE SIMS 4: MIEJSKIE ŻYCIE W SKRÓCIE:
  • Deweloper: Maxis
  • Wydawca: Electronic Arts
  • Platforma: PC
  • Data premiery: 3 listopada 2016 r.

Miejskie Życie wzbogaci The Sims 4 o nowy obszar, w postaci tętniącego życiem miasta San Myshuno. Znajdziemy w nim hałaśliwych sąsiadów, żądnych czynszu administratorów mieszkań, restauracje z egzotycznymi kuchniami oraz wiele innych interesujących wydarzeń i miejsc.

Dzięki dodatkowi nasze Simy będą mogły przeprowadzić się z mieszkań do luksusowych apartamentów. Otrzymają także opcję wyboru jednej z trzech nowych ścieżek kariery związanych z życiem w mieście. Wśród nich znajdziemy profesje polityka, krytyka oraz specjalisty od mediów społecznościowych.

Miejskie Życie pozwoli zamieszkać Simom w jednej z czerech dzielnic San Myshuno i każda z nich oferować ma inną architekturę i możliwości. Dodatkową atrakcją mają być festiwale uliczne oraz bary z karaoke. Nie zabraknie także nowych zajęć, którym postacie będą mogły oddawać się w domu i na mieście. Wśród nich znajdziemy m.in. grę na konsolach, malowanie murali oraz koszykówkę.

Przypomnijmy, że The Sims 4 ukazało się we wrześniu 2014 roku. Przez te dwa lata, które minęły od premiery, gra doczekała się pięciu dużych dodatków - Zjedzmy na mieście, Spotkajmy się, Dzień w Spa, Witaj w Pracy oraz Ucieczka w plener. Wydano również kilka mniejszych DLC z akcesoriami.

  1. Oficjalna strona The Sims 4
  2. Recenzja gry The Sims 4
  3. The Sims 4 - oficjalny polski poradnik do gry