Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka The Sims 4: Spa Day (PC)

The Sims 4: Dzień w Spa PC

The Sims 4: Spa Day

Drugi z dodatkowych pakietów rozgrywki, stworzonych na potrzeby czwartej odsłony niezwykle popularnej serii The Sims. Rozszerzenie wprowadza do rozgrywki cztery zupełnie nowe budynki, związane z tematyką relaksu i odpoczynku.

To jest dodatek do gry The Sims 4.

Symulacje | ekonomiczne | symulator życia

PC Windows
Okładka The Sims 4: Spa Day (PC)

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

14lipca2015

14lipca2015

pudełko PL

14lipca2015

Origin

The Sims 4: Dzień w Spa to kolejny dodatek do gry The Sims 4 opracowany przez studio Maxis. Rozszerzenie urozmaica rozgrywkę o cztery nowe budynki, które pozwalają naszym wirtualnym postaciom zaznać trochę relaksu. Studio Aham Ashram skupia się na oferowaniu instruktażu jogi, ośrodek masażu Środek pomoże ukoić skołatane nerwy naszych postaci za sprawą kilku dostępnych rodzajów masażu (szwedzki, głęboki, sportowy, aromaterapeutyczny, gorącymi kamieniami, a także płodności), spa Doskonała Harmonia oferuje saunę i miejsce do medytacji, natomiast siłownia zawiera kilka obiektów, które również pozwolą bohaterom solidnie odpocząć. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby samemu stworzyć odpowiadające naszym oczekiwaniom miejsce wypoczynku.

Gracze znajdą tu także umiejętność wewnętrznej harmonii. Dzięki niej, Simowie są w stanie zapanować nad ciałem i umysłem. Regularne ćwiczenie jogi oraz medytacji sprawi, że nasi przyjaciele z czasem będą w stanie odblokować zdolność lewitacji oraz teleportacji. Co więcej, w przypadku omawianego rozszerzenia sauna będzie czymś więcej niż tylko miejscem służącym do odpoczynku. Umieszczenie w niej dwóch zakochanych Simów poskutkuje odblokowaniem specjalnego bara-bara.

Dodatek urozmaica zabawę również o nową stację radiową New Age, odpowiednie stroje, pakiet fryzur, kąpiele błotne (te mogą zapewniać pozytywne lub negatywne nastrójniki w zależności od dodatku użytego podczas tej błotnistej ablucji) oraz o dodatkowy sposób na uśmiercenie bohatera jakim jest… przegrzanie we wspomnianej wcześniej saunie. Naturalnie twórcy zadbali także o możliwość zaoferowania naszemu Simowi należytego odpoczynku w jego własnym domu, bez konieczności wychodzenia do tytułowego spa.

The Sims 4: Dzień w Spa wymaga do działania podstawowej wersji gry.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 7 / 10 na podstawie 99 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 89,90 PLN

Klasyfikacja PEGI The Sims 4: Dzień w Spa

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe The Sims 4: Dzień w Spa

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core i5 2.33 GHz
  • 4 GB RAM
  • karta grafiki 1 GB GeForce GTX 650 lub lepsza
  • 10 GB HDD
  • Windows 7/8/8.1
  • łącze internetowe
Wszystko o The Sims 4 (dodatki i DLC, wymagania sprzętowe) – Akt. #15
Wszystko o The Sims 4 (dodatki i DLC, wymagania sprzętowe) – Akt. #15

wiadomość25 stycznia 2017

Kompendium zawiera najważniejsze informacje o nowej odsłonie The Sims, które miejmy nadzieję pozwolą ocenić czy warto zainteresować się tytułem i zdecydować się na jego zakup. Wśród zebranych ciekawostek znajdziemy opis nowych systemów rozgrywki, wymagania sprzętowe oraz materiały wideo.