Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePCPS4XONE
Okładka The Sims 4: Spa Day (PC)
OkładkaThe Sims 4: Spa Day (PC)

The Sims 4: Dzień w spa

The Sims 4: Spa Day

Drugi z dodatkowych pakietów rozgrywki, stworzonych na potrzeby czwartej odsłony niezwykle popularnej serii The Sims. Rozszerzenie wprowadza do rozgrywki cztery zupełnie nowe budynki, związane z tematyką relaksu i odpoczynku.

To jest dodatek do gry The Sims 4.

Symulacje | ekonomiczne | sandbox | symulator życia

The Sims 4: Dzień w spa Premiera

14lip2015

PC

18kwi2019

PS4 XONE

Gry podobne do The Sims 4: Dzień w spa

The Sims 4

Paralives

Singles 2: Triple Trouble

The Sims 4: Dzień w Spa to kolejny dodatek do gry The Sims 4 opracowany przez studio Maxis. Rozszerzenie urozmaica rozgrywkę o cztery nowe budynki, które pozwalają naszym wirtualnym postaciom zaznać trochę relaksu. Studio Aham Ashram skupia się na oferowaniu instruktażu jogi, ośrodek masażu Środek pomoże ukoić skołatane nerwy naszych postaci za sprawą kilku dostępnych rodzajów masażu (szwedzki, głęboki, sportowy, aromaterapeutyczny, gorącymi kamieniami, a także płodności), spa Doskonała Harmonia oferuje saunę i miejsce do medytacji, natomiast siłownia zawiera kilka obiektów, które również pozwolą bohaterom solidnie odpocząć. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby samemu stworzyć odpowiadające naszym oczekiwaniom miejsce wypoczynku.

Gracze znajdą tu także umiejętność wewnętrznej harmonii. Dzięki niej, Simowie są w stanie zapanować nad ciałem i umysłem. Regularne ćwiczenie jogi oraz medytacji sprawi, że nasi przyjaciele z czasem będą w stanie odblokować zdolność lewitacji oraz teleportacji. Co więcej, w przypadku omawianego rozszerzenia sauna będzie czymś więcej niż tylko miejscem służącym do odpoczynku. Umieszczenie w niej dwóch zakochanych Simów poskutkuje odblokowaniem specjalnego bara-bara.

Dodatek urozmaica zabawę również o nową stację radiową New Age, odpowiednie stroje, pakiet fryzur, kąpiele błotne (te mogą zapewniać pozytywne lub negatywne nastrójniki w zależności od dodatku użytego podczas tej błotnistej ablucji) oraz o dodatkowy sposób na uśmiercenie bohatera jakim jest… przegrzanie we wspomnianej wcześniej saunie. Naturalnie twórcy zadbali także o możliwość zaoferowania naszemu Simowi należytego odpoczynku w jego własnym domu, bez konieczności wychodzenia do tytułowego spa.

The Sims 4: Dzień w Spa wymaga do działania podstawowej wersji gry.

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 7 / 10 na podstawie 101 głosów czytelników.

The Sims 4: Dzień w spa cena w dniu premiery: 89,90 PLN

Klasyfikacja PEGI The Sims 4: Dzień w spa

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym. Gra zawiera elementy przemocy.

The Sims 4: Dzień w spa Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Core i5 2.33 GHz
  • 4 GB RAM
  • karta grafiki 1 GB GeForce GTX 650 lub lepsza
  • 10 GB HDD
  • Windows 7/8/8.1
  • łącze internetowe
PC
PS4
XONE