Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 września 2021, 17:24

The Sims 4: Dzień w spa doczeka się odświeżenia

Dodatek Dzień w spa do The Sims 4 doczeka się odświeżenia. Wśród nowości, które zawitają do DLC w bezpłatnej aktualizacji, znajdziemy między innymi opcję personalizowania paznokci oraz niedostępne wcześniej aspiracje.

W ubiegłym miesiącu pracownicy EA Maxis przeprowadzili stream, w którym zdradzili dalsze plany na rozwój The Sims 4. Wspomniano wówczas między innymi o tzw. Pack Refresh, czyli odświeżeniu wydanych już pakietów. Jak się okazuje, fani celnie obstawili wtedy, że pierwszy wybór padł na Dzień w spa. Wczoraj odbyła się transmisja ukazująca nowości, jakie zawitają do tego DLC. Sama premiera aktualizacji ma nastąpić 7 września.

Odświeżona wersja pakietu wprowadzi nowe elementy kosmetyczne pod postacią paznokci. Po aktualizacji gracze będą mogli dobierać ich kształt i kolor. Do tego celu pojawi się specjalna zakładka w panelu tworzenia sima. Co ważne, nie wszystkie nowe elementy będą ekskluzywne dla posiadaczy DLC. Część opcji będzie dostępna również w podstawowej wersji gry.

Jeśli chodzi o większe zmiany, to w The Sims 4 pojawią się również trzy nowe aspiracje związane z pielęgnacją ciała. Dodatkowo wprowadzone zostaną możliwość zarabiania na wykonywaniu masażu, sesje yogi czy medytacje. Oprócz tego do tytułu zawitają pomniejsze modyfikacje. Jeśli jesteście zainteresowani wszystkimi zmianami, to możecie zapoznać się z nimi na poniższym zapisie streama.

  1. Efekt IKEA, czyli jak uwierzyliśmy, że akcesoria do Sims 4 są super (choć nie są)
  2. The Sims 4 – poradnik do gry
  3. Maxis Studios – strona oficjalna
  4. The Sims 4 – strona oficjalna