Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 sierpnia 2021, 17:27

autor: mokosh

The Sims 4 ze sporymi zmianami; NPC otrzymają własne historie

Podczas transmisji Inside Maxis twórcy The Sims 4 poinformowali o zamiarze odświeżenia gry zamiast wprowadzania do niej nowej zawartości w najbliższej przyszłości. „Pack Refresh” obejmie między innymi jeden z dotychczasowych dodatków.

Podczas transmisji, którą prowadzili Ashton i SimGuruGeorge, dowiedzieliśmy się, że deweloperzy ze studia Maxis mają w planach odświeżenie zawartości wydanych już pakietów do The Sims 4 – tzw. Pack Refresh. Gracze domyślają się, że na pierwszy ogień może pójść dodatek Dzień w spa. Wskazują na to słowa Ashton, jej wypowiedź brzmiała następująco:

Na razie nasze plany na przyszłość koncentrują się na ulepszaniu zawartości w grze. To powiedziawszy, bądźcie czujni – przygotujcie swoich simów na relaksujące odświeżenie jednego z naszych istniejących pakietów rozgrywki, które pojawi się już wkrótce.

Poza tym na to, że właśnie Dzień w spa zostanie odnowiony, wskazują wpisy twórców na Twitterze.

Dodatkowo Pack Refresh ma objąć wszystkich simów z lokacji znajdujących się w grze. Zmiany będą dotyczyć zarówno wyglądu postaci, jak i wątków fabularnych z nimi związanych. Historie simów rozwijane w pierwszych trzech częściach serii były wyraziste, jednak w The Sims 4 twórcy odsunęli je na bok, co teraz okazuje się być błędem. Jak mówi sama Ashton:

Setki simów powstało od premiery pierwszego The Sims, 21 lat temu. W każdego z nich włożone zostało wiele pracy i miłości, zdajemy sobie sprawę, że trzeba o nich zadbać - dlatego w końcu nadszedł czas na małe zmiany. Obecnie jesteśmy w trakcie aktualizacji NPC w The Sims 4, wliczając w to wygląd mieszkańców i ich historię.

Zatem każdy z fanów serii The Sims znajdzie coś dla siebie w nadchodzących aktualizacjach. Najciekawsza wydaje się „renowacja” historii simów, jako że był to do tej pory najbardziej zaniedbany element w grze.