Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 5 sierpnia 2021, 17:00

A Plague Tale: Innocence od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Dziś o godzinie 17:00 czasu polskiego na platformie Epic Games Store udostępnione za darmo zostaną dwie kolejne produkcje – A Plague Tale: Innocence oraz Speed Brawl. Tę pierwszą grę będzie można odebrać do 12 sierpnia, a drugą do 13 sierpnia.

[Aktualizacja] A Plague Tale: Innocence można już zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store. Natomiast zamiast Speed Brawl udostępnione zostało ostatecznie Minit.

  1. Minit na platformie Epic Games Store

W przyszłym tygodniu gracze otrzymają szansę poszerzenia swoich kolekcji o Rebel Galaxy.

W minionym tygodniu firma Epic Games przygotowała dla użytkowników swojej platformy cyfrowej dystrybucji coś dla miłośników pociągów (Train Sim World 2) oraz strzelania do kosmitów (Mothergunship). Obie te produkcje jeszcze możecie odebrać do godziny 17:00 czasu polskiego. Natomiast potem, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, udostępnione bezpłatnie zostaną dwie kolejne produkcje. Będą to A Plague Tale: Innocence oraz Speed Brawl.

A Plague Tale: Innocence jest opracowaną przez francuskie studio Asobo przygodową grą akcji z elementami skradanki. Fabuła tytułu została osadzona w XIV-wiecznej Francji, w trakcie epidemii dżumy szalejącej w Europie. Główną bohaterką jest nastoletnia Amicia, której rodzice zostają zamordowani przez Inkwizycję poszukującą jej pięcioletniego brata Hugona. Rodzeństwu udaje się uciec, lecz zostaje ono zmuszone do walki o przetrwanie z różnymi przeciwnościami losu, z wygłodniałymi szczurami na czele.

Produkcja została ciepło przyjęta przez media branżowe. W serwisie Metacritic jej pecetowa wersja może pochwalić się średnią ocen na poziomie 81/100 (na podstawie 33 recenzji).

  1. A Plague Tale: Innocence na platformie Epic Games Store

Natomiast Speed Brawl jest grą typu beat ’em up od studia Double Stallion Games. Jej akcja toczy się w Londynie w roku 1888. Miasto zostało opanowane przez najeźdźców z Księżyca, lecz inwazję ostatecznie odparto dzięki bohaterskiemu czynowi Hugona Wellsa. Niedobitki obcych stały się tanią siłą roboczą. Niestety, z czasem przyniosło to spore szkody, gdyż pozbawiona zajęcia klasa robotnicza zaczęła się buntować. Aby uspokoić nastroje, zorganizowano krwawe igrzyska, w których różni śmiałkowie stawiają czoła przedstawicielom niegdysiejszych sił inwazyjnych. W trakcie zabawy możemy wcielić się w jedno z sześciorga wojowników i wziąć udział w niezwykle dynamicznych starciach, które obserwujemy od boku.

  1. Speed Brawl na platformie Epic Games Store

A Plague Tale: Innocence będzie można odebrać na platformie Epic Games Store do 12 sierpnia, a Speed Brawl do 13 sierpnia. Gdy oficjalnie dowiemy się, jakie produkcje zostaną udostępnione jako następne, zaktualizujemy niniejszą wiadomość.

  1. Oficjalna strona platformy Epic Games Store

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube. W GryOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Obecnie opiekuje się działami trainerów i kodów, uzupełnia encyklopedię o trailery, a także rozwija bazę zapisów gier. Od czasu do czasu poinformuje Was także o nowych darmowych grach w Epic Games Store oraz interesujących ofertach na konsole.

więcej