Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 września 2016, 10:38

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Pro Evolution Soccer 2017 - wersja na PS4 i XOne zgarnia świetne oceny

W sieci pojawiły się pierwsze recenzje gry Pro Evolution Soccer 2017 w wersji na konsole PlayStation 4 i Xbox One. W przypadku tych urządzeń Konami spisało się na medal i stworzyło świetną produkcję dla fanów piłki nożnej.

Wczoraj odbyła się światowa premiera gry Pro Evolution Soccer 2017 (u nas zadebiutuje jutro) przeznaczonej na konsole PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360 i komputery osobiste. W związku z tym w sieci pojawiły się już pierwsze recenzje, w większości przypadków opisujące wersję na pierwsze z wymienionych urządzeń. Okazało się, że Konami odwaliło kawał dobrej roboty i po raz kolejny dostarczyło znakomitą produkcję, którą powinien mieć w swojej kolekcji każdy miłośnik piłki nożnej.

Pro Evolution Soccer 2017 na PS4 i XOne to doskonała gra sportowa. - Pro Evolution Soccer 2017 - wersja na PS4 i XOne zgarnia świetne oceny - wiadomość - 2016-09-14
Pro Evolution Soccer 2017 na PS4 i XOne to doskonała gra sportowa.

Deweloperzy nie wprowadzili rewolucyjnych zmian do i tak już bardzo dobrej formuły z zeszłego roku, ale przemycili kilka usprawnień, czyniąc ją jeszcze lepszą. W recenzjach wymieniane jest np. poprawione zachowanie bramkarzy, a nowe systemy związane z podawaniem, strzelaniem itd. czynią z Pro Evolution Soccer 2017 grę płynną, emocjonującą i zabawną. Do tego poprawiono oprawę graficzną, która robi spore wrażenie. Wśród minusów czasami padają oskarżenia o dziwne i nieprzewidywalne zachowanie sędziów, niektórym przeszkadza też brak licencji oraz pomniejsze błędy, ale nie wpływają one na ogólne, bardzo pozytywne wrażenia. W opublikowanych recenzjach nikt nie wystawił jeszcze noty niższej niż 8, a średnia wersji na PlayStation 4 w serwisie Metacritic wynosi obecnie aż 90 punktów.

Wybrane recenzje Pro Evolution Soccer 2017

Wszystkie teksty zostały napisane na podstawie wersji na PlayStation 4, oprócz tych z serwisów Xbox Achievements i Windows Central, gdzie grano na Xboksie One.

Pamiętajcie jednak, że te wszystkie zachwyty dotyczą wydania na PlayStation 4 i Xboksa One. Z wersją PC-tową należy uważać, w końcu Konami samo przyznało, że komputerowcy ponownie dostaną okrojony względem obecnych konsol projekt.

Pro Evolution Soccer 2017 - wersja na PS4 i XOne zgarnia świetne oceny - ilustracja #3