Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePCXONEPS4
Okładka The Sims 4: Get to Work (PC)

The Sims 4: Witaj w Pracy

The Sims 4: Get to Work

Pierwsze duże rozszerzenie do czwartej odsłony kultowego cyklu The Sims, rozwijanego przez studio EA Maxis nieprzerwanie od roku 2000.

To jest dodatek do gry The Sims 4.

Symulacje | ekonomiczne | symulator życia

Okładka The Sims 4: Get to Work (PC)

data premiery gry:

31mar2015

PC

20mar2018

PS4 XONE

The Sims 4: Witaj w Pracy to dodatek do gry The Sims 4 wyprodukowany przez zespół Maxis (twórcy „podstawki”), który skupia się na tytułowej pracy. Deweloperzy zatroszczyli się przede wszystkim o trzy nowe kariery zawodowe – lekarską, policyjną oraz naukową. W pierwszym przypadku Simowie mogą zostać lekarzami i odbierać porody, przeprowadzać rutynowe badania oraz operacje ratujące życie. W drugim wcielają się w kadetów policyjnych, na których czeka emocjonująca kariera, zwieńczona objęciem stołka komendanta. Natomiast w trzecim przypadku wirtualni ludzie mogą zostać naukowcami, trudniącymi się wynajdywaniem rozmaitych urządzeń.

W związku z wprowadzeniem nowych zawodów, studio zatroszczyło się także o dodatkowe lokale, w tym szpital, posterunek policji i laboratorium naukowe. Nie zabrakło również nowych umiejętności. Simowie nauczyli się fotografować i piec, dzięki czemu mogą wytwarzać smaczne wypieki i wykonywać świetne zdjęcia. Gotowe produkty da się sprzedawać albo używać jako dekoracji w domu. Poza tym wszystkim można zakładać własne firmy handlowe, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by uruchomić swój własny biznes, np. piekarnię albo księgarnię.

Deweloperzy dodatku Witaj w Pracy postanowili także urozmaicić rozgrywkę obecnością kosmitów. Okazało się bowiem, że obcy ukrywają się wśród Simów, a po odkryciu ich prawdziwej tożsamości można trafić do tajemniczego świata.

Produkcja do działania wymaga posiadania podstawowej wersji The Sims 4.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 7,3 / 10 na podstawie 253 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 7,9 / 10 na podstawie 87 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 104,90 PLN

Klasyfikacja PEGI The Sims 4: Witaj w Pracy

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe The Sims 4: Witaj w Pracy

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core i5 2.33 GHz
  • 4 GB RAM
  • karta grafiki 1 GB GeForce GTX 650 lub lepsza
  • 10 GB HDD
  • Windows 7/8/8.1
  • łącze internetowe
Wszystko o The Sims 4 (dodatki i DLC, wymagania sprzętowe) – Akt. #15
Wszystko o The Sims 4 (dodatki i DLC, wymagania sprzętowe) – Akt. #15

wiadomość25 stycznia 2017

Kompendium zawiera najważniejsze informacje o nowej odsłonie The Sims, które miejmy nadzieję pozwolą ocenić czy warto zainteresować się tytułem i zdecydować się na jego zakup. Wśród zebranych ciekawostek znajdziemy opis nowych systemów rozgrywki, wymagania sprzętowe oraz materiały wideo.

Gdzie podziało się GTA V? Top Empik - Tydzień 17
Gdzie podziało się GTA V? Top Empik - Tydzień 17

wiadomość28 kwietnia 2015

The Sims 4: Witaj w pracy okazało się ubiegłotygodniowym przewodnikiem w wyścigu po portfele klientów sieci Empik. Zapraszamy do zapoznania się z notowaniami bestsellerów Empiku. Dane zostały zebrane w dwustu placówek mieszczących się w całej Polsce.

The Sims 4: Witaj w Pracy i wszystko jasne. Top Empik - Tydzień 14
The Sims 4: Witaj w Pracy i wszystko jasne. Top Empik - Tydzień 14

wiadomość8 kwietnia 2015

Simsy rządzą, Simsy radzą.... zaraz, już to kiedyś tutaj pisałem. Ale trudno powstrzymać się od ponownego sparafrazowania tego filmowego zwrotu, skoro rzeczywistość skrzeczy. Niemniej zapraszamy do zapoznania się z najchętniej kupowanymi grami w sieci salonów Empik w minionym tygodniu.

Premiera The Sims 4: Witaj w Pracy w Polsce
Premiera The Sims 4: Witaj w Pracy w Polsce

wiadomość2 kwietnia 2015

Do sprzedaży w Polsce trafił dodatek The Sims 4: Witaj w Pracy, czyli najnowsze rozszerzenie do gry studia Maxis. Produkcja koncentruje się na rozbudowaniu opcji związanych z karierami zawodowymi postaci.

The Sims 4 - dodatek Witaj w Pracy pozwoli wcielić się w lekarza
The Sims 4 - dodatek Witaj w Pracy pozwoli wcielić się w lekarza

wiadomość5 lutego 2015

Twórcy gry The Sims 4 zapowiedzieli dodatek Witaj w Pracy, który wprowadzi do zabawy trzy nowe kariery zawodowe. Pojawią się również kolejne lokale, umiejętności oraz... kosmici. Rozszerzenie ukaże się w kwietniu.

PC
PS4
XONE