Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePCPS4XONE
Okładka The Sims 4: Get to Work (PS4)
OkładkaThe Sims 4: Get to Work (PS4)

The Sims 4: Witaj w Pracy

The Sims 4: Get to Work

Pierwsze duże rozszerzenie do czwartej odsłony kultowego cyklu The Sims, rozwijanego przez studio EA Maxis nieprzerwanie od roku 2000.

To jest dodatek do gry The Sims 4.

Symulacje | ekonomiczne | symulator życia

The Sims 4: Witaj w Pracy Premiera

31mar2015

PC

20mar2018

PS4 XONE

The Sims 4: Witaj w Pracy to dodatek do gry The Sims 4 wyprodukowany przez zespół Maxis (twórcy „podstawki”), który skupia się na tytułowej pracy. Deweloperzy zatroszczyli się przede wszystkim o trzy nowe kariery zawodowe – lekarską, policyjną oraz naukową. W pierwszym przypadku Simowie mogą zostać lekarzami i odbierać porody, przeprowadzać rutynowe badania oraz operacje ratujące życie. W drugim wcielają się w kadetów policyjnych, na których czeka emocjonująca kariera, zwieńczona objęciem stołka komendanta. Natomiast w trzecim przypadku wirtualni ludzie mogą zostać naukowcami, trudniącymi się wynajdywaniem rozmaitych urządzeń.

W związku z wprowadzeniem nowych zawodów, studio zatroszczyło się także o dodatkowe lokale, w tym szpital, posterunek policji i laboratorium naukowe. Nie zabrakło również nowych umiejętności. Simowie nauczyli się fotografować i piec, dzięki czemu mogą wytwarzać smaczne wypieki i wykonywać świetne zdjęcia. Gotowe produkty da się sprzedawać albo używać jako dekoracji w domu. Poza tym wszystkim można zakładać własne firmy handlowe, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by uruchomić swój własny biznes, np. piekarnię albo księgarnię.

Deweloperzy dodatku Witaj w Pracy postanowili także urozmaicić rozgrywkę obecnością kosmitów. Okazało się bowiem, że obcy ukrywają się wśród Simów, a po odkryciu ich prawdziwej tożsamości można trafić do tajemniczego świata.

Produkcja do działania wymaga posiadania podstawowej wersji The Sims 4.

Ostatnia modyfikacja 4 kwietnia 2023

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 5,4 / 10 na podstawie 258 głosów czytelników.

The Sims 4: Witaj w Pracy cena w dniu premiery: 169,00 PLN

Klasyfikacja PEGI The Sims 4: Witaj w Pracy

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym. Gra zawiera elementy przemocy.

The Sims 4: Witaj w Pracy Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Core i5 2.33 GHz
  • 4 GB RAM
  • karta grafiki 1 GB GeForce GTX 650 lub lepsza
  • 10 GB HDD
  • Windows 7/8/8.1
  • łącze internetowe
PC
PS4
XONE