Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 lutego 2015, 09:27

autor: Góral

The Sims 4 - dodatek Witaj w Pracy pozwoli wcielić się w lekarza

Twórcy gry The Sims 4 zapowiedzieli dodatek Witaj w Pracy, który wprowadzi do zabawy trzy nowe kariery zawodowe. Pojawią się również kolejne lokale, umiejętności oraz... kosmici. Rozszerzenie ukaże się w kwietniu.

Wydane we wrześniu 2014 roku The Sims 4 wkrótce doczeka się dużego rozszerzenia – poinformowano na oficjalnej stronie produkcji. Dodatek nazwany The Sims 4: Witaj w Pracy ukaże się w kwietniu i wprowadzi do zabawy przede wszystkim trzy nowe kariery zawodowe. Simowie będą mogli zostać lekarzami, którzy przeprowadzają nie tylko rutynowe badania, ale także operacje ratujące życie. Poza tym trzeba będzie odbierać porody. Oprócz służby zdrowia pojawi się także policja, do zadań której ma należeć prowadzenie śledztw, ściganie przestępców, przesłuchiwanie itd. Oczywiście wszystko uzależnione będzie od naszego stopnia, gdyż karierę zaczniemy jako zwykły kadet, a ostatecznym celem ma być przejęcie stołka komendanta policji. Z kolei Simy cechujące się nieprzeciętną inteligencją zostaną naukowcami. Mają się oni trudnić wynajdywaniem rozmaitych gadżetów, które zostaną wykorzystane w dobrej albo w złej wierze.

Dzięki The Sims 4: Witaj w Pracy Simowie zostaną lekarzami. - The Sims 4 - dodatek Witaj w Pracy pozwoli wcielić się w lekarza - wiadomość - 2015-02-05
Dzięki The Sims 4: Witaj w Pracy Simowie zostaną lekarzami.
T The Sims 4: Witaj w Pracy w skrócie:
  • Dodatek do gry The Sims 4
  • Wprowadzi do zabawy trzy nowe kariery zawodowe
  • Pojawią się nowe lokale i umiejętności
  • Będzie można zakładać własne firmy

Zawody wykonywać mamy w nowych lokalach (szpitale, posterunki policji i laboratoria naukowe), w których znajdziemy niewidziane wcześniej przedmioty. Nie zabraknie także dodatkowych umiejętności pokroju robienia zdjęć, pieczenia czy też dekorowania dań.

Oprócz tego, dodatek The Sims 4: Witaj w Pracy pozwoli tworzyć własne firmy handlowe – od piekarni, przez butiki, aż po księgarnie. Z ujawnionych informacji wynika, że będzie można wpływać na wszystkie aspekty firmy, zarządzać pracownikami i starać się zachęcać klientów. Co ciekawe, w grze pojawią się również kosmici, którzy przybrali ludzką formę.

The Sims 4 to kolejna odsłona jednej z najpopularniejszych serii gier wideo. Produkcja zadebiutowała we wrześniu 2014 roku na komputerach PC i spotkała się z ciepłym przyjęciem, aczkolwiek przez zubożałą, względem wcześniejszych części, zawartość, nie zabrakło także wielu jęków zawodu. Tytuł jednak cały czas jest rozwijany o darmowe i płatne dodatki.

W The Sims 4: Witaj w Pracy będzie można prowadzić butik. - The Sims 4 - dodatek Witaj w Pracy pozwoli wcielić się w lekarza - wiadomość - 2015-02-05
W The Sims 4: Witaj w Pracy będzie można prowadzić butik.
The Sims 4 - dodatek Witaj w Pracy pozwoli wcielić się w lekarza - ilustracja #3
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.