Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 września 2016, 14:03

autor: Góral

Kolejna promocja na Origin - Mirror's Edge Catalyst za około 50 zł

Do 22 września w sklepie Origin możecie kupić wybrane produkcje z 50% zniżki. Wystarczy wykorzystać kod „ORIGIN50”. Działa on m.in. z grą Mirror's Edge Catalyst, dzięki czemu nabędziecie ją za niecałe 50 zł.

Firma Electronic Arts dość często organizuje rozmaite promocje w sklepie Origin i właśnie rozpoczęła kolejną. Tym razem nie przeceniono większości gier dostępnych w katalogu, a zamiast tego postanowiono dać 50% zniżkę na zakup wybranych tytułów. Podczas finalizowania transakcji należy wpisać kod „ORIGIN50”, by cena produkcji zmniejszyła się o połowę, ale jak czytamy w opublikowanym regulaminie:

„Wartość rabatu zostanie odliczona od ceny katalogowej produktu w chwili zakupu. Oferta nie obejmuje gry Star Wars: The Old Republic, przedsprzedaży, wybranych tytułów partnerów rozprowadzanych za pośrednictwem platformy Origin, wirtualnej waluty, abonamentów, ani subskrypcji. Oferta obowiązuje wszędzie tam, gdzie sprzedawane są produkty.”

The Sims 4 możecie kupić ze zniżką. - Kolejna promocja na Origin - Mirror's Edge Catalyst za około 50 zł - wiadomość - 2016-09-15
The Sims 4 możecie kupić ze zniżką.

Wychodzi na to, że kod nie zadziała, jeżeli zechcecie zamówić przedpremierowo np. Battlefielda 1. Ze zniżki nie skorzystacie też, gdy będziecie chcieli nabyć np. Wiedźmina 3: Dziki Gon – Edycję Gry Roku, gdyż nie jest to gra EA. Za pół ceny nie kupicie też abonamentu Origin Access. Nie oznacza to jednak, że w ofercie nie zostaje nic ciekawego, gdyż taniej nabędzie np. te tytuły (dzięki, Łowcy Gier):

Pamiętajcie jednak, że jeżeli nie musicie mieć gry na stałe, to np. w przypadku Unravel, Need for Speed i Plants vs. Zombies Garden Warfare 2 lepiej zainwestować w abonament Origin Access, w którym znajdują się te trzy produkcje (i szereg innych), a miesięczny koszt ich użytkowania wynosi 14,99 zł.

Promocja z kodem „ORIGIN50” potrwa do 22 września.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.