Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 września 2016, 18:44

autor: Góral

W becie Battlefielda 1 wzięło udział ponad 13 milionów graczy

Firma Electronic Arts pochwaliła się, że w otwartych beta testach strzelanki Battlefield 1 wzięło udział 13,2 milionów graczy, dzięki czemu jest to największa tego typu akcja w historii wydawcy.

Niedawno odbyły się otwarte beta testy gry Battlefield 1 na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach osobistych. Firma Electronic Arts poinformowała, że inicjatywa cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i okazała się największą tego typu akcją w historii wydawcy, przyciągając na wszystkich platformach łącznie 13,2 milionów graczy. Poza tym na zamieszczoną w dalszej części newsa infografice ujawniono, że najczęściej używaną klasą postaci był szturmowiec z wynikiem 30%. Z kolei najmniejszym zainteresowaniem cieszył się fach medyka (10%). 23,8 milionów żołnierzy zostało rozjechanych pojazdami, dokonano blisko 29 milionów zabójstw wręcz, a podczas jazdy na koniach zaliczono przeszło 62 miliony fragów. Jak widać, w trakcie bety działo się całkiem sporo.

Łowca czołgów był najbardziej zabójczą klasą elitarną podczas bety Battlefielda 1. - W becie Battlefielda 1 wzięło udział ponad 13 milionów graczy - wiadomość - 2016-09-15
Łowca czołgów był najbardziej zabójczą klasą elitarną podczas bety Battlefielda 1.

Oficjalna premiera Battlefielda 1 odbędzie się 21 października bieżącego roku. Abonenci usług EA Access (XOne) i Origin Access (PC) otrzymają dostęp do gry nieco wcześniej, bo 13 października. Produkcja w przyszłości doczeka się kilku dodatków z nowymi mapami, armiami, trybami gry czy też broniami. Debiut pierwszego pakietu, zatytułowanego Nie Przejdą, odbędzie się w marcu 2017 roku.

W becie Battlefielda 1 wzięło udział ponad 13 milionów graczy - ilustracja #2