Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 sierpnia 2014, 13:40

autor: Łukasz "luckie" Szliselman

Wieści ze świata (Resident Evil: Revelations 2, Hearthstone: Klątwa Naxxramas, Gamescom) 20/8/14

Dziś piszemy m.in. o pogłoskach na temat Resident Evil: Revelations 2, ostatnim skrzydle dodatku Hearthstone: Klątwa Naxxramas oraz liczbie odwiedzających targi Gamescom 2014. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Promocje Steama

Oferta dnia (do godziny 19:00 w czwartek):

 1. Bully: Scholarship Edition – obniżka 75% – 3,74 euro (ok. 16 zł), WWW

Szaleństwo w środku tygodnia (do godziny 19:00 w piątek):

 1. Metro: Last Light – obniżka 75% – 4,99 euro (ok. 21 zł), WWW
 2. Portal 2 – obniżka 75% – 3,74 euro (ok. 16 zł), WWW

Oferty tygodniowe (do godziny 19:00 w poniedziałek) – obniżka cen 55 tytułów, WWW

Resident Evil: Revelations 2

Biohazard to japoński tytuł serii znanej na Zachodzie jako Resident Evil
Biohazard to japoński tytuł serii znanej na Zachodzie jako Resident Evil

Na stronie Xbox.com odnaleziono dwa obrazki (tutaj i tu) sugerujące istnienie gry Resident Evil: Revelations 2. Wcześniej tytuł na krótko pojawił się w ofercie rosyjskiego sklepu, gdzie wyszczególniono edycje na PlayStation 4, Xboksa 360, PlayStation 3 i Xboksa 360 – zabrakło natomiast wersji na konsolę 3DS (na której pierwotnie zadebiutowała „jedynka”), Wii U oraz PC. Póki co firma Capcom milczy w tej sprawie.

Pierwszy obrazek z niezapowiedzianego dotąd Resident Evil: Revelations 2 - Wieści ze świata (Resident Evil: Revelations 2, Hearthstone: Klątwa Naxxramas, Gamescom) 20/8/14 - wiadomość - 2014-08-20
Pierwszy obrazek z niezapowiedzianego dotąd Resident Evil: Revelations 2

Hearthstone: Klątwa Naxxramas

Fanów Hearthstone: Heroes of Warcraft – gry karcianej studia Blizzard Entertainment – z pewnością zainteresuje wiadomość, że ostatnie skrzydło dodatku Hearthstone: Klątwa Naxxramas jest już dostępne. Leże Żmija Mrozu stawia graczy naprzeciw arcylicza Kel’Thuzada oraz pozwala zdobyć unikalne karty. Szczegóły na ten temat opisano w tym miejscu.

Sucker Punch

Studio Sucker Punch, deweloper serii gier akcji inFamous, ucierpiał z powodu zwolnień. Firma Sony Computer Entertainment potwierdziła te doniesienia na łamach serwisu Eurogamer, dodając, że zespół opuściły nawet osoby z długoletnim doświadczeniem. Nie wyjaśniono jednak, co przyczyniło się do redukcji etatów. Aktualnie studio kończy prace nad inFamous: First Light – samodzielnym dodatkiem do inFamous: Second Son, mającym ukazać się w przyszłym tygodniu.

Gang Beasts

Humorystyczna bijatyka Gang Beasts zostanie wydana przez firmę Double Fine (producenta m.in. Broken Age i Brutal Legend). Cechą szczególną tej niezależnej produkcji jest walka oparta na fizyce i proceduralnie generowane animacje. Tytuł zaoferuje też tryb multiplayer. Gang Beasts pojawi się we wczesnym dostępie na Steamie 29 sierpnia 2014 roku.

Gamescom

W tym roku przez targi Gamescom w niemieckiej Kolonii przewinęło się 335 tysięcy odwiedzających z 88 krajów, jak podają organizatorzy. Liczba ta, choć imponująca, jest nieco niższa niż przed rokiem, kiedy to na imprezę przybyło 340 tysięcy osób. Przyszłoroczny Gamescom odbędzie się w dniach 5-9 sierpnia.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

 1. Deathtrap
 2. The Incredible Adventures of Van Helsing III
 3. Crimsonland
 4. Digital Combat Simulator: MiG-21Bis Fishbed
 5. Super Time Force
 6. Invisible, Inc.
 7. Toren
 8. MX vs. ATV Supercross

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

 1. Call of Duty: Ghosts season pass trailer #2
 2. Tales of Xillia 2 zwiastun na premierę