Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 lipca 2016, 19:05

autor: Draug

Wieści ze świata (Overwatch, League of Legends, QuakeCon, Destiny, World of Final Fantasy) 22/7/2016

Dziś piszemy o udostępnieniu Any w Overwatch wraz z nową aktualizacją, zapowiedzi kolejnej postaci w League of Legends (Kled), pokazach gier na imprezie QuakeCon 2016, dużych planach na przyszłość Destiny oraz o edycjach kolekcjonerskich World of Final Fantasy i Harvest Moon: Skytree Village. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Overwatch – Ana wprowadzona w aktualizacji

Blizzard wypuścił nową aktualizację do gry Overwatch, w której znalazła się zapowiedziana w ubiegłym tygodniu Ana – postać wsparcia, która łączy umiejętności snajpera i medyka. Łatka została wypuszczona w pierwszej kolejności na PC, a niedługo potem pojawiła się także na PS4 i XOne. Oprócz dodania kolejnej grywalnej bohaterki, patch wprowadza także szereg pomniejszych zmian – pełne ich listy znajdziecie, zależnie od wersji, pod tymi linkami: PC, PS4, XOne.

Prey, Dishonored 2 i Quake Champions na QuakeCon 2016

Opublikowano pełny program imprezy QuakeCon 2016, która odbędzie się w dniach 4-6 sierpnia. Wśród atrakcji znalazły się pokazy gier Prey, Dishonored 2 i Quake Champions. Niestety, wygląda na to, że pierwsze dwa tytuły zobaczą tylko uczestnicy imprezy (ani Arkane Studios, ani Bethesda Softworks raczej nie opublikują niczego w sieci przy tej okazji) – natomiast jest szansa, że będzie nam dane obejrzeć prezentację nowego Quake’a.

League of Legends – Kled kolejną grywalną postacią

Riot Games zaprezentowało kolejną postać, która trafi w ręce graczy w League of Legends – będzie to Kled. Pod tym mianem kryje się duet złożony z wojowniczego gremlinopodobnego humanoida oraz jego wierzchowca, który wygląda trochę jak skrzyżowanie Szczerbatka z Jak wytresować smoka z rybą. Niestety, na tę chwilę nie znamy ani konkretnych zdolności, którymi ów bohater (bohaterowie?) będzie mógł pochwalić się podczas gry, ani terminu oddania Kleda do użytku.

Bungie ma wielkie plany względem Destiny

Jakiś czas temu studio Bungie obchodziło swoje coroczne święto, podczas którego kreśliło monumentalną wizję przyszłości przed strzelanką Destiny. Wprawdzie nie zdradzono żadnych konkretów, ale jedno nie ulega wątpliwości – zarówno deweloper, jak i firma Activision zamierzają rozwijać tę markę jeszcze przez długi czas. Przypomnijmy, że 20 września zadebiutuje kolejny duży dodatek, zatytułowany Rise of Iron, natomiast w przyszłym roku powinniśmy doczekać się pełnoprawnej kontynuacji omawianej gry.

World of Final Fantasy – ujawniono edycję kolekcjonerską

Firma Square Enix ujawniła specjalne wydania gry World of Final Fantasy w wersji na PlayStation 4 (dzięki, All Games Delta). Na pierwszy plan wysuwa się edycja kolekcjonerska za 119,99 dolarów (ok. 475 zł), zapakowana w wyjątkowe pudełko w formie książki z papierowymi figurkami w środku. Oprócz tego pakiet zawiera artbook, soundtrack, trzy minifigurki znanych postaci oraz dodatkową zawartość w grze. Ponadto tytuł będzie dostępny w uboższej edycji limitowanej za 59,99 dolarów (ok. 237 zł). World of Final Fantasy ma wyjść 25 października na PS4 i PS Vitę.

Harvest Moon: Skytree Village – edycja limitowana

Firma NIS America ujawniła edycję limitowaną gry Harvest Moon: Skytree Village – kolejnej odsłony popularnej serii łączącej rolniczy symulator z RPG, zmierzającej na konsolkę 3DS. W skład wspomnianego wydania wejdzie artbook, soundtrack, sześć broszek i brelok. Jego cena to 49,99 dolarów (ok. 198 zł).

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier: