Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 stycznia 2015, 15:13

autor: Piotr "Pirlond" Bicki

Wieści ze świata (nowa gra twórców Takedown: Red Sabre, Magicka 2, Hyrule Warriors) 28/1/2015

Dziś piszemy m.in. o nowej produkcji twórców Takedown: Red Sabre, minigrach pozwalających odblokować dodatkową zawartość w grze Magicka 2, kolejnym projekcie Kena Levine’a i sukcesie bijatyki Hyrule Warriors. Witamy w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Nowa gra twórców Takedown: Red Sabre

Deweloperzy ze studia Serellan odpowiedzialni za powstanie gry Takedown: Red Sabre, pracują obecnie nad nową grą. Szczegółów na razie brak, ale produkcja ma być taktyczną strzelanką. Pierwsze informacje o projekcie mają zostać ujawnione za pośrednictwem filmiku zawierającego odpowiedzi na pytania nadsyłane przez graczy (można je zadać na oficjalnym forum zespołu).

Wieści ze świata (nowa gra twórców Takedown: Red Sabre, Magicka 2, Hyrule Warriors) 28/1/2015 - ilustracja #1

Magicka 2

Firma Paradox Interactive przygotowała ciekawą inicjatywę. Na stronie internetowej Magicki 2 pojawiać się będą regularnie rozmaite mini-gry, których wykonywanie zwiększy rezultat punktowy gromadzony przez społeczność fanów. Po osiągnięciu określonego wyniku, odblokowana zostanie bonusowa zawartość, która znajdzie się w pełnej wersji nowych przygód czarodziejów. Pierwsza jest już dostępna.

Nowa gra Kena Levine’a

W serii wpisów na Twitterze Ken Levine, uznany projektant mający na swoim koncie m.in. serię BioShock, ujawnił kilka informacji dotyczących jego nowej produkcji. Gra ma być osadzona w realiach sci-fi, a spory wpływ na nią – przynajmniej w kwestii narracji – miało wydane w ubiegłym roku Śródziemie: Cień Mordoru. Tajemniczy tytuł ma pojawić się na PC, choć na pewno nie zostanie zaprezentowany na tegorocznych targach E3.

Hyrule Warriors

Przedstawiciele Nintendo wraz z frimą Koei Tecmo pochwalili się, że wysłali do sklepów milion egzemplarzy gry Hyrule Warriors. Warto podkreślić, że nie oznacza to jeszcze, że tyle właśnie kopii wydanej we wrześniu ubiegłego roku bijatyki trafiło do rąk graczy. Niewykluczone, że część nakładu może jeszcze zalegać na półkach sklepowych.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier: