Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 grudnia 2011, 13:53

autor: Jiker

Wieści ze świata (Minecraft, Gran Turismo 5, The Legend of Zelda) 27/12/11

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o gwiazdach Grand Slam Tennis 2, kontynuacji Minicrafta, a także historii The Legend of Zelda.

Grand Slam Tennis 2

Poznaliśmy nazwiska i wizerunki gwiazd tenisa, które trafią na okładkę gry sportowej Grand Slam Tennis 2 od firmy Electronic Arts. Są to: John McEnroe, Maria Szarapowa i Novak Djokovic. Przypominamy, że druga odsłona serii trafi na półki europejskich sklepów 10 lutego 2012 roku w wersjach na konsole Xbox 360 i PlayStation 3.

Wieści ze świata (Minecraft, Gran Turismo 5, The Legend of Zelda) 27/12/11 - ilustracja #1

Gran Turismo 5

Na stronach amerykańskich sieci handlowych pojawił się wpisy poświęcone grze Gran Turismo 5 w edycji XL (m.in. Amazon, Buy.com). Najprawdopodobniej chodzi tu o zachodnią wersję wydawnictwa Gran Turismo 5 Spec 2, które powinno trafić do japońskich sklepów 2 lutego 2012 roku. Zestaw, składający się z podstawowej wersji produkcji z zainstalowaną aktualizacją 2.00, a także kodem, uprawniającym do pobrania wydanych do tej pory dodatków DLC, najprawdopodobniej nie ukaże się w Europie.

Minicraft

Minicraft – dwuwymiarowa wersja Minecrafta, stworzona przez Notcha w 48 godzin na potrzeby imprezy Ludum Dare – cieszyła się taką popularnością, że twórca ma zamiar przygotować kontynuację. Na jej temat póki co nic nie wiadomo, poza tym, że być może otrzyma nowy tytuł.

The Legend of Zelda

Serwis GlitterBerri opracował oś czasu, podsumowującą dotychczasowe wydarzenia w serii The Legend of Zelda. Infografika powstała na bazie informacji zamieszczonych w bogato ilustrowanej książce z grafikami Hyrule Historia, wydanej z okazji 25-lecia marki stworzonej przez firmę Nintendo i Shigeru Miyamoto.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Yesterday

King’s Bounty: Warriors of the North

Max Payne 3

Project Cars

rFactor 2

Apples to Apples

A Valley Without Wind

Trine 2

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Street Fighter X Tekken - Asuka

Rusty Hearts - kulisy produkcji #6 - Meilin

Szalone Króliki: Na żywo i w kolorze - spot #2

Szalone Króliki: Na żywo i w kolorze - spot #1

EverQuest II: Age of Discovery - Dungeon Maker

Disney Universe - Nightmare Before Christmas DLC

Ace Combat: Assault Horizon - DLC In-Flight Menu

ABBA You Can Dance - trailer #2