Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 kwietnia 2013, 14:50

autor: Sarge

Wieści ze świata (Microsoft Zoo, Batman: Arkham Origins, Among the Sleep) 19/4/13

Dziś piszemy m.in. o screenach z tajemniczego tytułu Microsoft Zoo, złoczyńcach w Batman: Arkham Origins, kickstarterowej zbiórce pieniędzy na produkcję gry Among the Sleep, a także otwartych beta testach moda wprowadzającego tryb multiplayer do strzelaniny Just Cause 2. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Spore

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Spore. Dzieło studia Maxis możecie aktualnie nabyć 75% taniej. Produkcja kosztuje 7,49 euro (ok. 31 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Among the Sleep

Zespół Krillbite Studio rozpoczął zbiórkę pieniędzy w serwisie Kickstarter na dokończenie produkcji niedawno zapowiedzianej gry Among the Sleep. Jest to bardzo nietypowy horror, w którym gracz wcieli się dwulatka, który ku swemu przerażeniu odkrywa, że w jego otoczeniu dzieją się bardzo dziwne rzeczy. Twórcy na sfinalizowanie projektu potrzebują 200 tysięcy dolarów. Do tej pory udało im się zebrać ponad 42 tysiące dolarów, a do zakończenia zbiórki pozostało jeszcze 29 dni. Deweloper chce wydać swoje dzieło w tym roku przede wszystkim na pecetach, choć nie wyklucza możliwości stworzenia wersji konsolowych.

Just Cause 2

20 kwietnia o godzinie 12:00 rozpoczną się otwarte beta testy darmowego moda wprowadzającego tryb multiplayer do gry Just Cause 2. Jeśli chcielibyście wziąć w nich udział, musicie tylko wejść na oficjalną stronę internetową, gdy znajdujący się na niej zegar skończy odliczanie – wtedy udostępniony zostanie klient do ściągnięcia. Otwarte beta testy potrwają 48 godzin, a więc zakończą się 22 kwietnia o godzinie 12:00.

Metal Gear Solid

Jedna z koreańskich organizacji ratingowych utworzyła na swojej stronie internetowej wpis dotyczący produktu Metal Gear Solid Legacy Collection. W sieci pojawiły się spekulacje, że mowa o specjalnym zestawie zawierającym wszystkie odsłony serii Metal Gear Solid, który miałby ukazać się tylko w wersji na PlayStation. Firma Konami do tej pory nie skomentowała tych doniesień.

Microsoft Zoo

Jeden z byłych pracowników studia Frontier Developments opublikował na swojej stronie internetowej (obecnie nieaktywnej, ale wszystko jest dostępne na forum NeoGAF) screeny z tajemniczej gry Microsoft Zoo. Podobno produkcja miala być wariacją na temat serii Zoo Tycoon, ale ostatecznie w nieco zmienionej formie ukazała się na rynku pod nazwą Kinectimals. Firma Microsoft nie skomentowała tego wycieku.

Microsoft Zoo można traktować trochę jak prototyp Kinectimals - Wieści ze świata (Microsoft Zoo, Batman: Arkham Origins, Among the Sleep) 19/4/13 - wiadomość - 2013-04-19
Microsoft Zoo można traktować trochę jak prototyp Kinectimals

Batman: Arkham Origins

Serwis CVG opublikował zdjęcie materiału promocyjnego gry Batman: Arkham Origins, na którym można zobaczyć kilka czarnych charakterów z uniwersum Batmana. Sporo wskazuje na to, że przedstawione postacie będzie można spotkać w nadchodzącej produkcji studia Warner Bros. Games Montreal. Na zdjęciu można wychwycić takich złoczyńców jak Joker, Bane, Killer Croc, Scarecrow, czy Deadshot.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: