Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Navy Field 2: Conqueror of the Ocean (PC)
OkładkaNavy Field 2: Conqueror of the Ocean (PC)

Navy Field 2: Conqueror of the Ocean PC

Navy Field 2: Conqueror of the Ocean to utrzymana w konwencji MMO strategia czasu rzeczywistego (RTS) z elementami gry akcji, stanowiąca kontynuację popularnej produkcji Navy Field: Resurrection of the Steel Fleet. Deweloperzy z koreańskiego studia SD EnterNet zadbali m.in.

Symulacje | II wojna światowa | MMORTS | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Navy Field 2: Conqueror of the Ocean Premiera PC

8sierpnia2012

producent: SD EnterNet Co. wydawca: Nexon Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Navy Field 2: Conqueror of the Ocean

Battlestations: Pacific

Battlestations: Midway

Destroyer Command

Navy Field 2: Conqueror of the Ocean jest sequelem bardzo udanej gry MMORTS - Navy Field: Resurrection of the Steel Fleet. Prace nad tytułem trwały ponad cztery lata, a ekipa deweloperska studia SD EnterNet za priorytet przyjęła dostosowanie parametrów grafiki do współczesnych standardów oraz wprowadzenie zmian oczekiwanych przez fanów.

Akcja NavyField 2: Conqueror of the Ocean ponownie osadzona została w pierwszej połowie XX wieku. Wcielając się w rolę oficera jednej z siedmiu dostępnych admiralicji (amerykańskiej, brytyjskiej, niemieckiej, japońskiej, francuskiej, a także rosyjskiej i włoskiej) gracze mają okazję wziąć udział w wojnie o dominację na morzach i oceanach. Początkowo pod swoim dowództwem mają jedynie niewielkie jednostki pływające. W miarę postępów w grze zyskują jednak doświadczenie oraz środki pozwalające na przeprowadzenie rozmaitych modernizacji albo zakup potężniejszych okrętów.

Istotą zabawy w Navy Field 2 jest przygotowanie i udział w bitwach morskich. Podobnie jak w pierwszej części gry każda frakcja posiada specyficzne zalety i wady, predysponujące do stosowania określonych taktyk. Gracze muszą wykazać się nie tylko zdolnościami taktycznymi operując okrętami na polu walki, ale także zadbać o właściwe zaplecze logistyczne czy odpowiednio wyszkoloną załogę.

Twórcy Navy Field 2: Conqueror of the Ocean włożyli wiele wysiłku w staranne odwzorowanie modeli jednostek pływających. Wszystkie pojawiające się w grze okręty – począwszy od niszczycieli i łodzi podwodnych, a skończywszy na lotniskowcach mają swoje historyczne odpowiedniki. Co więcej, są nie tylko podobne z wyglądu, ale posiadają również odpowiednie parametry techniczne (np. prędkość, zwrotność, zasięg dział).

Jak przystało na grę z gatunku MMO, Navy Field 2 oferuje bogate opcje związane z zabawą wieloosobową. Walki pomiędzy graczami reprezentującymi różne admiralicje mogą toczyć się w kilku wariantach – począwszy od niewielkich potyczek morskich, aż po spektakularne bitwy z udziałem nawet 192 jednostek (kontrolowanych przez maksymalnie 64 graczy). Funkcje społecznościowe pozwalają m.in. na tworzenie flot.

W przeciwieństwie do pierwowzoru, oprawa wizualna Navy Field 2: Conqueror of the Ocean bazuje na grafice 3D. Deweloperzy z SD EnterNet zdecydowali się przy tym wykorzystać możliwości silnika Gamebryo, znanego z takich produkcji jak Fallout: New Vegas czy The Elder Scrolls IV: Oblivion.

Uwaga: gra Navy Field 2: Conqueror of the Ocean udostępniana jest na zasadzie free-to-play. Oznacza to, że grać można za darmo. Niektóre przedmioty oraz udogodnienia dostępne są jednak wyłącznie odpłatnie poprzez wbudowany system mikrotransakcji.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Ocena użytkowników: 5,9 / 10 na podstawie 43 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Navy Field 2: Conqueror of the Ocean: Odpowiednia dla każdego wieku.

Navy Field 2: Conqueror of the Ocean Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Core 2 Duo 2 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 GT lub lepsza)
  • 3 GB HDD
  • Windows XP(SP3)/Vista/7