Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 kwietnia 2013, 13:49

autor: luckie

Navy Field 2 rusza z otwartą betą

Rozpoczęły się otwarte beta testy Navy Field 2 – MMORTS-a studia SD EnterNet Co. Wydawca gry, firma NEXON Europe, przygotowała dla uczestników zabawy serię wyzwań i nagród oraz czasowo ułatwiła stworzenie własnej floty.

Głodni morskich przygód? - Navy Field 2 rusza z otwartą betą - wiadomość - 2013-04-19
Głodni morskich przygód?

Wystartowała otwarta beta Navy Field 2. Europejczycy i Amerykanie mogą samodzielnie przetestować następczynię Navy Field – udanej produkcji MMORTS studia SD EnterNet Co. Lokalny wydawca gry, firma NEXON Europe, zadbał o sporo atrakcji dla osób, które skuszą się na wypróbowanie tytułu. Do zabawy można dołączyć na oficjalnej stronie gry:

  1. Oficjalna strona gry Navy Field 2 – dołącz do beta testów
  2. Navy Field 2 na Facebooku

Do 2 maja gracze będą mogli wziąć udział w kilku szkoleniach: treningu walki, podstaw obrony, podstaw przejmowania statków, min i torped, sonaru i walki na głębokościach. Za ich ukończenie kapitanowie wirtualnych flot otrzymają specjalne nagrody. Ponadto pierwsze 5 tysięcy graczy, którzy do 24 kwietnia osiągną 10 lub 15 poziom uzyska odpowiednio 1000 i 1500 NX Cash (waluty służącej do przeprowadzania mikrotransakcji).

Przygotowanie do bitwy jest równie ważne co samo starcie - Navy Field 2 rusza z otwartą betą - wiadomość - 2013-04-19
Przygotowanie do bitwy jest równie ważne co samo starcie

By uprzyjemnić uczestnikom zabawę, autorzy zdecydowali się do 1 maja obniżyć koszt stworzenia floty (odpowiednika gildii z innych produkcji MMO) ze 150 tysięcy kredytów do 5 tysięcy. Dodatkowo w chwili, gdy liczba członków floty ze średnim poziomem 15 przekroczy próg 10, 20 i 30 osób, wszyscy oni otrzymają po 100 tysięcy kredytów.

Wersja beta Navy Field 2 korzysta z aplikacji na Facebooka, dzięki której gracze mogą chwalić się znajomym swoimi osiągnięciami w grze, za co otrzymają dodatkowe atrakcje. Pełna wersja tytułu wypłynie na otwarte morza jeszcze tej wiosny, niedługo po zakończeniu testów.

Do boju wypłyniemy burta w burtę z innymi graczami – magia MMO - Navy Field 2 rusza z otwartą betą - wiadomość - 2013-04-19
Do boju wypłyniemy burta w burtę z innymi graczami – magia MMO

Navy Field 2 jest grą pecetową z gatunku MMORTS. Produkcja oparta została na modelu free-to-play, co oznacza, że do zabawy można dołączyć za darmo, choć dla chętnych przewidziano system mikrotransakcji. Tytuł pozwala się sprawdzić w roli kapitana floty marynarki wojennej Anglii, Niemiec, USA i Japonii w czasach I i II wojny światowej. Jak na tytuł MMO przystało, bitwy toczą się z udziałem wielu graczy naraz – tutaj są to maksymalnie 64 osoby, kontrolujące w sumie 192 jednostki pływające. Twórcy zadbali o wiarygodne odwzorowanie historycznych okrętów, co stało się możliwe dzięki wykorzystaniu silnika Gamebryo, użytego wcześniej przez studio Bethesda do stworzenia m.in. The Elder Scrolls IV: Oblivion i Fallout: New Vegas.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Navy Field 2: Conqueror of the Ocean

Navy Field 2: Conqueror of the Ocean