Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 kwietnia 2013, 14:05

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Star Trek w nowym filmie o kulisach produkcji gry (polskie napisy)

Do premiery gry Star Trek pozostało już tylko kilka dni. W związku z tym warto sobie podsumować, co dzieło studia Digital Extremes zaoferuje fanom uniwersum. Opowiada o tym najnowszy film przedstawiający kulisy produkcji.

Studio Digital Extremes udostępniło kolejny film przedstawiający kulisy produkcji gry Star Trek. W serwisie gry-online.pl materiał obejrzycie w wersji z polskimi napisami. Tym razem dowiecie się więcej na temat tego, w jak dużym stopniu twórcy odwzorowali uniwersum Star Treka w nadchodzącej produkcji.

Deweloperowi zależało na tym, by gra była jak najbardziej zgodna z tym, co przedstawia film W ciemność Star Trek. Wobec tego postarano się o dokładne odwzorowanie lokacji i zatrudnienie kompozytora Michaela Giacchino do przygotowania ścieżki dźwiękowej. W proces dewelopingu zaangażowano także aktorów wcielających się w poszczególnych bohaterów filmu.

Star Trek to gra akcji z elementami RPG, bazująca na znanym uniwersum science-fiction. Dzieło studia Digital Extremes zadebiutuje 26 kwietnia w Europie na PC, PlayStation 3 oraz Xboksie 360. W Polsce gra zostanie wydana w angielskiej wersji językowej przez firmę Cenega. W naszej encyklopedii znajdziecie najbardziej atrakcyjne oferty cenowe na ten tytuł.