Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Navy Field (PC)
OkładkaNavy Field (PC)

Navy Field PC

Navy Field to nietypowy produkt przeznaczony do rozgrywki w Internecie (Massively Multiplayer Online) łączący w sobie cechy gry strategicznej oraz (w niewielkim stopniu) symulatora. Akcja programu rzuca nas w realia największego konfliktu w dziejach: II wojny światowej.

Symulacje | II wojna światowa | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Navy Field Premiera PC

20października2005

pudełko PL

20marca2006

producent: SD EnterNet Co. wydawca: eFusion MMOG GmbH wydawca PL: eFusion MMOG GmbH Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Navy Field

EVE Online

World of Warships

Blitz 1941

Navy Field to nietypowy produkt przeznaczony do rozgrywki w Internecie (Massively Multiplayer Online) łączący w sobie cechy gry strategicznej oraz (w niewielkim stopniu) symulatora. Akcja programu rzuca nas w realia największego konfliktu w dziejach: II wojny światowej.

Użytkownicy mogą wybierać spośród czterech nacji (Amerykanów, Brytyjczyków, Japończyków oraz Niemców) i dziewięćdziesięciu pięciu różnych jednostek pływających, m.in. fregat, lotniskowców i niszczycieli. Głównym elementem zmagań są widowiskowe bitwy morskie z udziałem maksymalnie 128 graczy (64 vs. 64). Sprzymierzona flota musi współpracować ze sobą i na bieżąco opracowywać strategie pozwalające na wyeliminowanie przeciwnika. Producenci Navy Field – firma SD EnterNET - podkreślają, że występujące w grze środki zagłady są wiernie odwzorowane do rzeczywistego arsenału, jakim posługiwały się armie wymienionych wyżej stron konfliktu. Dużą zaletą programu jest to, że gracz nie tylko może zobaczyć jak owe jednostki prezentowały się podczas walki, ale uczy się także nimi operować.

Oprócz tradycyjnych batalii z udziałem ogromnej liczby jednostek pływających, Navy Field oferuje także misje specjalne, w których początkujący użytkownicy mogą bez stresu nauczyć się podstaw kontroli nad statkiem oraz wydawania rozkazów załodze przed właściwą bitwą. W zależności od wyników potyczki, zarówno gracz jak i przebywający na pokładzie jego statku marynarze otrzymują wynagrodzenie w postaci punktów doświadczenia.

Gra oferuje ładną i przejrzystą oprawę wizualną, pozbawioną „wodotrysków” charakterystycznych dla najnowszych produkcji. Autorzy Navy Field podkreślają jednak, że to nie fajerwerki graficzne decydują o sile ich programu, ale wysokiej jakości grywalność.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Ocena użytkowników: 7,9 / 10 na podstawie 135 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Navy Field: Odpowiednia dla każdego wieku.

Navy Field Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 450MHz
  • 512MB RAM
  • karta grafiki 16MB
  • 700 MB HDD