Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 sierpnia 2012, 11:39

autor: Olek

Nadpływa Navyfield 2: Conqueror of the Ocean

Firma Nexon zapowiedziała, że marynistyczny, sieciowy RTS Navyfield 2: Conqueror of the Ocean w przyszłym roku doczeka się premiery na rynkach europejskim i amerykańskim. Gra, którą obecnie testują gracze z Azji, pokazana zostanie szerszej publiczności w trakcie zbliżających się targów gamescom w Kolonii.

Nadpływa Navyfield 2: Conqueror of the Ocean - ilustracja #1

Wymagania sprzętowe gry Navyfield 2: Conqueror of the Ocean

  1. dwurdzeniowy procesor
  2. 2GB pamięci RAM
  3. 3GB miejsca na twardym dysku
  4. karta graficzna z 512MB VRAM
  5. Windows XP (SP3) / Windows Vista / Windows 7

Prace nad kontynuacją cieszącej się sporą popularnością produkcji z gatunku MMORTS – Navyfield trwają od ponad czterech lat. Wczoraj gra Navyfield 2: Conqueror of the Ocean doczekała się oficjalnej premiery w Japonii. Wydawca, którym jest firma Nexon postanowił pójść za ciosem i zapowiedział, że tytuł dostępny będzie również dla graczy w innych częściach świata.

Niestety, na start europejskich i amerykańskich serwerów przyjdzie jeszcze poczekać. Navyfield 2: Conqueror of the Ocean ukaże się na rynkach zachodnich dopiero w przyszłym roku. Wzorem większości tytułów z portfolio wydawniczego firmy Nexon gra dystrybuowana będzie na zasadzie free-to-play (za darmo) z opcją mikropłatności za niektóre przedmioty i udogodnienia.

Deweloperzy z koreańskiego studia SD EnterNet przekonują, że warto czekać, bo Navyfield 2 wnosi sporo nowości, zwłaszcza od technicznej strony. Gracze mogą liczyć przede wszystkim na ładniejszą oprawę wizualną, za którą odpowiada silnik Gamebryo, znany z takich gier jak Sid Meier's Civilization Revolution, Fallout: New Vegas czy Epic Mickey.

Nadpływa Navyfield 2: Conqueror of the Ocean - ilustracja #2
Europejskie serwery z grą Navyfield 2 uruchomione zostaną w przyszłym roku

Co ciekawe, twórcy zdecydowali się zmniejszyć liczbę uczestników wirtualnych bitew morskich z 128 w pierwszej części gry do 64 w sequelu, przy czym w starciach będą mogły brać udział maksymalnie 192 okręty. Zwiększona zostanie natomiast różnorodność jednostek pływających, stanowiących wiernie odwzorowane modele autentycznych statków z okresu I i II wojny światowej.

Publiczne pokazy Navyfield 2: Conqueror of the Ocean zaplanowane zostały w przyszłym tygodniu, podczas targów gamescom w Kolonii. Na stoisku firmy Nexon prezentowana będzie także druga „darmowa” gra MMO, którą wydawca zamierza wypuścić w przyszłym roku na europejskim rynku - Shadow Company: The Mercenary War.

  1. Oficjalna strona internetowa serii Navyfield
  2. Zagraj w pierwszą część Navyfield
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Navy Field 2: Conqueror of the Ocean

Navy Field 2: Conqueror of the Ocean