Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka Crazy Cooking (PC)

Crazy Cooking PC

Crazy Cooking to gra zręcznościowa stworzona przez zespół deweloperski firmy Rhema Group z myślą o odbiorcach z rynku casuali. Gracze mogą spróbować swoich sił w kuchni wirtualnej restauracji, starając się stopniowo rozwijać swoją karierę i podejmować coraz trudniejszych wyzwań.

Zręcznościowe | casual | 2D

PC Windows
Okładka Crazy Cooking (PC)

producent: Rhema Group

wydawca: PlayWay

wydawca PL: Play-publishing

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

29czerwca2012

29czerwca2012

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Crazy Cooking to produkcja koszalińskiej firmy Rhema Group skierowana do miłośników kuchni, którzy chcieliby spróbować swoich sił w profesjonalnej gastronomii. Tytuł adresowany jest głównie do odbiorców z rynku tzw. casuali (okazjonalnych graczy).

Gracz wciela się w rolę Oliviera, świeżo upieczonego pracownika słynnej restauracji. Aby wspiąć się na szczyt kuchennej kariery bohater musi podołać kolejnym stawianym przed nim wyzwaniom.

Rozgrywka podzielona została na 40 etapów, po 10 na każdy szczebel kariery. Początkowo gracz zajmuje się pracą na zmywaku (sprzątanie kuchni, mycie naczyń, układanie produktów w spiżarni itd.), następnie awansuje na kuchcika (obieranie ziemniaków, krojenie warzyw, mieszanie składników). Wirtualne gotowanie rozpoczyna się z chwilą objęcia stanowiska kucharza, a najtrudniejsze wyzwania zarezerwowane zostały dla szefa kuchni.

Poszczególne etapy mają postać prostych, zręcznościowych mini-gierek, a na ich wykonanie przewidziano określony limit czasu. Pomyślne ukończenie ukończenie zadania pozwala przejść do kolejnego (niekoniecznie trudniejszego), a niekiedy odblokowuje również bonusowy przepis do wykorzystania w prawdziwej kuchni.

Jak przystało na produkcję przeznaczoną dla casuali, system sterowania w grze jest bardzo prosty i na ogół ogranicza się do odpowiedniego operowania komputerową myszką (np. kręcenia w określonym kierunku). Dwuwymiarowa oprawa graficzna utrzymana została w kreskówkowej stylistyce, która przywodzi skojarzenia z filmem animowanym Ratatuj. Zabawie towarzyszy przyjemny dla ucha podkład muzyczny.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Cena gry w dniu premiery: 19,90 PLN

Wymagania wiekowe Crazy Cooking

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Crazy Cooking

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 1 GHz
  • 1 GB RAM
  • Windows XP/Vista/7