Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweWiiPCNDS
Okładka Hell's Kitchen: The Video Game (PC)
OkładkaHell's Kitchen: The Video Game (PC)

Hell's Kitchen: The Video Game

Hell’s Kitchen: The Video Game to gra stworzona na podstawie amerykańskiego kulinarnego show Hell’s Kitchen, którego bohaterem jest szef kuchni, Gordon Ramsay. Jej produkcją zajęła się firma Ludia, a za wydanie odpowiedzialny jest koncern Ubisoft.

Zręcznościowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Hell's Kitchen: The Video Game Premiera

9wrz2008

Wii NDS

16wrz2008

PC

producent: Ludia wydawca: Ubisoft wydawca PL: Ubisoft GmbH Strona oficjalna

Gry podobne do Hell's Kitchen: The Video Game

Pizza Connection 2

Cooking Academy 2: Kuchnie Świata

Crazy Cooking

Hell’s Kitchen: The Video Game to gra stworzona na podstawie amerykańskiego kulinarnego show Hell’s Kitchen, którego bohaterem jest szef kuchni, Gordon Ramsay. Jej produkcją zajęła się firma Ludia, a za wydanie odpowiedzialny jest koncern Ubisoft.

Gra przenosi nas do małej, jednogwiazdkowej restauracji, w której piastujemy funkcję kucharza. Nasze zadanie ogranicza się do przyrządzania posiłków w trzech, ściśle określonych etapach. Najpierw musimy zadbać o przygotowanie podstawowych składników naszej potrawy, następnie wrzucić je na ogień, a na koniec zaserwować klientom. Te banalne czynności nabierają jednak tempa, gdyż wraz ze wzrostem poziomu doświadczenia, zamówień jest więcej, a czasu mniej. Solidnie wykonane potrawy są nam przepustką w drodze do kariery, na której szczycie znajduje się kuchnia w ogromnym, pięciogwiazdkowym hotelu.

Główną atrakcją, jaką oferuje Hell’s Kitchen: The Video Game jest postać bohatera telewizyjnego show - Gordona Ramsay’a, cały czas obserwującego nasze poczynania w kuchni. Staje się on sędzią, który gotów jest nawet zamknąć lokal, gdy nie spełnimy jego kulinarnych oczekiwań. Do gry dołączone są także oryginalne przepisy Ramsay’a. W Hell’s Kitchen: The Video Game mamy możliwość potyczki w dwóch trybach – kariera oraz Arcade mode. Pierwszy z nich to mozolne wspinanie się po szczeblach drabiny sukcesu, drugi zaś jest pojedynczym kulinarnym wyzwaniem, rzuconym przez szefa kuchni, które musimy przygotować.

Grafika w grze jest bardzo prosta i symboliczna. Całość ukazana jest w dwóch wymiarach, dopełniana krótkimi animacjami. Na ekranie mamy sporo mierników i liczników, które obrazują poziom gotowości naszych potraw czy zadowolenia szefa kuchni.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-2  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 4,4 / 10 na podstawie 131 głosów czytelników.

Hell's Kitchen: The Video Game cena w dniu premiery: 49,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Hell's Kitchen: The Video Game

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język.

Hell's Kitchen: The Video Game Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 1 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5200 lub lepsza)
  • 110 MB HDD
  • Windows XP
PC
Wii
NDS