Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 stycznia 2012, 14:12

Wieści ze świata (Kingdoms of Amalur: Reckoning, Final Fantasy XIII-2, Saints Row: The Third) 11/1/12

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o demach Kingdoms of Amalur: Reckoning i Final Fantasy XIII-2, dodatku do Saints Row: The Third, a także sukcesie EverQuest II.

Aztaka

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Aztaka. Produkcję studia Citeremis możecie aktualnie nabyć 66% taniej. Gra kosztuje 2,39 euro (ok. 11 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Kingdoms of Amalur: Reckoning

17 stycznia w bazie Xbox Live pojawi się wersja demonstracyjna RPG akcji Kingdoms of Amalur: Reckoning, nad którą pracuje kilku uznanych twórców fantasy. Zapewne dzień później demo trafi również na PlayStation Network. Pełna wersja zadebiutuje 10 lutego na X360, PS3 i PC.

Ubisoft

Firma Ubisoft zmieniła oczekiwania co do wyników finansowych za ostatni kwartał 2011 roku. Aktualne analizy mówią o zarobku na poziomie 650 mln euro (dotąd mówiło się o kwocie rzędu 580-620 mln euro). W całym 2012 roku fiskalnym francuski wydawca powinien sprzedać produkty za łączną kwotę ok. 1,08 mld euro.

Saints Row: The Third

W przyszłym tygodniu – 17 stycznia na Xbox Live i Steam, a 18 stycznia na PlayStation Network – zadebiutuje nowy dodatek do gry akcji Saints Row: The Third (wejdzie w skład przepustki Season Pass). DLC o nazwie Genkibowl VII wprowadzi do produkcji studia Volition kilka nowych minigier, m.in. Sexy Kitten Yarngasm, Sad Panda Skyblazing, Apocolypse Genki oraz Super Ethical PR Opportunity. Do zdobycia będzie w nich kilka nowych Osiągnięć/Trofeów.

Wieści ze świata (Kingdoms of Amalur: Reckoning, Final Fantasy XIII-2, Saints Row: The Third) 11/1/12 - ilustracja #1

Monumental Games

Studio Monumental Games nie wyszło z problemów finansowych, w jakie popadło w 2010 roku i ogłosiło upadłość. Aktualnie firma wyprzedaje swój majątek w postaci praw do kilku marek. Studio było znane z wyprodukowania Moto GP 10/11 dla Capcom, browserówki Little Horrors napędzanej przez autorski silnik Prime i MMO Football Superstars. Pracę straciło 25 osób.

EverQuest II

Przejście gry EverQuest II na model free to play opłaciło się firmie Sony Online Entertainment. Z informacji podanych przez szefa Johna Smedleya wynika, że produkcja zanotowała 40% wzrost liczby zalogowanych graczy, a także 300% skok w liczbie sprzedanych przedmiotów. Wiele nowych osób decyduje się także na wykupienie subskrypcji.

Final Fantasy XIII-2

Do oferty Xbox Live trafiła wersja demonstracyjna gry jRPG Final Fantasy XIII-2 (tylko dla osób z abonamentem Gold). Dziś po południu demo – zajmujące ok. 1,3GB – pojawi się także na PlayStation Network. Pełna wersja tytułu ukaże się 3 lutego 2012 roku w Europie na PlayStation 3 oraz Xboksie 360.

Wieści ze świata (Kingdoms of Amalur: Reckoning, Final Fantasy XIII-2, Saints Row: The Third) 11/1/12 - ilustracja #2

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Elsword Online

ModNation Racers: Road Trip (PS Vita)

Mario Party 9

XCOM: Enemy Unknown

Deponia

Call of Duty: Modern Warfare 3

Saints Row: The Third

Assassin's Creed: Revelations

Forza Motorsport 4

Castle Story

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

SSX - Uber Mondays Mac Fraser

Wakfu - Cra Class

Amy - gameplay #1

RYK PREMIER - 10 Stycznia 2012 video magazyn

Ciekawe gierki z AppStore Gramy!