Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 stycznia 2012, 18:16

autor: Grzegorz "Aver" Ferenc

Łączona promocja Kingdoms of Amalur: Reckoning i Mass Effect 3

Firma Electronic Arts poinformowała, że ukończenie wersji demonstracyjnych obu gier pozwoli na odblokowanie specjalnych przedmiotów w ich pełnych wersjach.

Począwszy od 17 stycznia gracze, którzy ściągną i ukończą demo Kingdoms of Amalur: Reckoning, będą mogli wyposażyć komandora Sheparda w pełnej wersji gry Mass Effect 3 w Reckoner Knight Armor - zbroję zwiększającą obrażenia zadawane przez postać, oraz w karabin szturmowy Charkam Launcher, strzelający lekkimi wybuchowymi dyskami, który został zaprojektowany przez słynnego rysownika Todda McFarlane’a, kierownika artystycznego gry (aby go otrzymać nie tylko musicie ukończyć demo, ale także obejrzeć wieńczący rozgrywkę zwiastun).

Łączona promocja Kingdoms of Amalur: Reckoning i Mass Effect 3 - ilustracja #1

Wprawdzie demo gry Mass Effect 3 jeszcze się nie ukazało, ale już wiadomo, że gracze, którzy je ukończą będą z kolei mogli przywdziać w Kingdoms of Amalur: Reconing zbroję wzorowaną na kombinezonie N7, a także walczyć z użyciem sztyletów Omniblade, inspirowanych holograficznym ostrzem komandora Sheparda.

Łączona promocja Kingdoms of Amalur: Reckoning i Mass Effect 3 - ilustracja #2

Nie jest to pierwsza inicjatywa tego rodzaju. Wystarczy wspomnieć, że rok temu Visceral Games i BioWare umożliwiły posiadaczom gry Dead Space 2 odblokowanie zbroi należącej do Sir Isaaca Clarke'a w Dragon Age II – inspirowanej kombinezonem bohatera kosmicznego survival horroru. O inicjatywie pisaliśmy już kiedyś.

Ponadto firma EA ujawniła, że demo Kingdoms of Amalur: Reckoning ukaże się 17 stycznia zarówno na Xboksa 360, o czym wspominaliśmy w dzisiejszym podsumowaniu, jak i na PS3 oraz PC. W demie będzie dostępny samouczek oraz możliwość przemierzania przez 45 minut otwartego świata Amalur. Zabawa w wersję demonstracyjną odblokuje także dodatkowe przedmioty w pełnej wersji produkcji.

Łączona promocja Kingdoms of Amalur: Reckoning i Mass Effect 3 - ilustracja #3