Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 lipca 2017, 11:46

Wieści ze świata (Injustice 2, Unity) 12/7/2017

Dziś piszemy o dołączeniu Sub-Zero do puli wojowników w bijatyce Injustice 2 za pośrednictwem DLC i o nowej wersji silnika Unity. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Sub-Zero dołącza do walki w Injustice 2

Czujesz ciarki na plecach? To tylko odrobina lodu. - Wieści ze świata (Injustice 2, Unity) 12/7/2017 - wiadomość - 2017-07-14
Czujesz ciarki na plecach? To tylko odrobina lodu.

Dwa miesiące temu swą premierę miała gra Injustice 2, czyli udana kontynuacja bohaterskiej bijatyki z Batmanem, Supermanem i paroma innymi sławami z DC Comics. Po wydaniu tytułu nadeszła pora na rozszerzenie jej bohaterami z DLC i odpowiedzialne za produkcję NetherRealm Studios postanowiło tym razem sięgnąć do swojej drugiej serii – Mortal Kombat. Jeśli nie w smak są Wam rozpoczynające się za oknem upały i wolelibyście nieco obniżyć temperaturę otoczenia, możecie zapewnić sobie pomoc legendarnego Sub-Zero. Choć jest on już dostępny w produkcji, nie da się go jeszcze kupić w ramach osobnej transakcji. Odblokuje się natomiast, jeśli zaopatrzyliście się w edycję Ultimate albo Digital Deluxe gry lub zapłaciliście za rozszerzenie Fighter Pack #1. Jeśli interesuje Was tylko i wyłącznie mroźny ninja, będzie go można kupić od 18 lipca za cenę 6 dolarów (ok. 22 zł).

Silnik Unity w wersji 2017.1

Potęga sceny niezależnej staje się jeszcze większa. Mowa oczywiście o silniku Unity, który właśnie został ulepszony do wersji 2017.1. Zespół Unity Technologies zaznacza, że świeżo wydana aktualizacja zapewni deweloperom jeszcze lepsze możliwości graficzne oraz wydajność runtime’ów. W centrum uwagi są jednak pomoce dla artystów, które mają ułatwić tworzenie prawdziwie kinowych przerywników filmowych, ciekawych kompozycji i lepszej wizualizacji całej historii. Trudno mówić o wszystkich ulepszeniach i dodatkach, podobno nowości w 2017.1 przekraczają sto pozycji na liście zmian. Zainteresowanych odsyłamy do ich studiowania w tym miejscu, a nową wersję narzędzia można pobrać pod tym adresem.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier: