Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 października 2017, 08:08

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Injustice 2 ukaże się na PC-tach - jutro startują beta-testy [news zaktualizowany]

Po kilku miesiącach, jakie minęły od premiery konsolowej wersji Injustice 2, doczekaliśmy się zapowiedzi PC-towej edycji, za którą odpowiada polska firma QLOC. Niemal równocześnie mają ruszyć beta-testy tego wydania.

Aktualizacja

Mamy złe wieści. Na oficjalnym profilu gry w serwisie społecznościowym Twitter poinformowano, że PC-towa beta Injustice 2 jednak dziś nie wystartuje. Niestety nie podano powodów takiej decyzji. Musimy czekać na dalsze informacje.

Injustice 2 ukaże się na PC-tach - jutro startują beta-testy [news zaktualizowany] - ilustracja #1

Oryginalna wiadomość

Injustice 2 ukaże się na PC-tach - jutro startują beta-testy [news zaktualizowany] - ilustracja #2

Wydana w maju bieżącego roku na konsolach Xbox One i PlayStation 4 bijatyka Injustice 2 ukaże się na komputerach osobistych. Za port odpowiada polska firma QLOC, którą znacie z lokalizacji rozmaitych produkcji, PC-towego Mortal Kombat XL czy też xboksowej wersji Get Even. Tytuł pojawi się jeszcze w tym roku na Steamie i w Windows Store, a już jutro na platformie Valve rozpoczną się otwarte beta-testy. Niestety szczegóły, w tym wymagania sprzętowe, nie są jeszcze znane.

Przypominamy, że Injustice 2 zostało pozytywnie odebrane przez media. Gra może się pochwalić rozbudowanym system walki, który z jednej strony zapewnia sporo frajdy niedoświadczonym graczom, ale stanowi wyzwanie i daje wiele możliwości wyjadaczom. Ciekawie prezentuje się też pomysł ze zdobywaniem sprzętu wpływającego na statystyki bohaterów. Przyzwoicie wypada również zaserwowana przez deweloperów historia. Krótko pisząc, jest to z pewnością jedna z ciekawszych tegorocznych pozycji dla fanów mordobić, więc tym bardziej cieszymy się, że zagrają w nią także gracze komputerowi.