Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 stycznia 2011, 13:30

autor: Jiker

Wieści ze świata (Fallout: New Vegas, Mortal Kombat, Lara Croft and the Guardian of Light) 10/01/11

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o premierze DLC do pecetowego Lara Croft and the Guardian of Light, sukcesie Mac App Store, a także obecności starych znajomych we wznowieniu marki Mortal Kombat. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o premierze DLC do pecetowego Lara Croft and the Guardian of Light, sukcesie Mac App Store, a także obecności starych znajomych we wznowieniu marki Mortal Kombat. Zapraszamy do lektury.

Fallout: New Vegas

Na łamach forum NeoGAF opublikowana została lista potencjalnych tytułów kolejnych dodatków DLC do cRPG Fallout: New Vegas. Są wśród nich następujące propozycje: Honest Hearts, Lonesome Road oraz Old World Blues. Przypominamy, że pierwsze z rozszerzeń – Dead Money – zostało jak dotąd wydane jedynie na Xboksa 360 w ubiegłym miesiącu.

Lara Croft and the Guardian of Light

Do oferty Steama trafiły cztery dodatki DLC do zręcznościowej gry Lara Croft and the Guardian of Light w wersji PC. Ich ceny zostały ustalone na poziomie 2,99 euro (opisy dodatków znajdziecie w tym miejscu). Oprócz tego każdy nabywca produkcji Crystal Dynamics może pobrać za darmo The Kane & Lynch Character Pack – zestaw dwóch skórek postaci, przedstawiających bohaterów popularnej serii gier akcji.

Wieści ze świata (Fallout: New Vegas, Mortal Kombat, Lara Croft and the Guardian of Light) 10/01/11 - ilustracja #1

Kinect

Steve Ballmer, prezes koncernu Microsoft, oznajmił, że kontroler Kinect zaoferuje oficjalne wsparcie dla PC w „swoim czasie”. Przypominamy, że od pewnego czasu w ograniczonym zakresie takowa współpraca jest już możliwa. Wszystko dzięki staraniom hackerów.

Apple

W przeciągu 24 godzin od oficjalnego startu Mac App Store, użytkownicy Maców firmy Apple pobrali z platformy ponad milion egzemplarzy aplikacji (w bazie znajduje się póki co około 1000 programów). Na czele najczęściej pobieranych aplikacji znajduje się gra logiczna Angry Birds, bijąca od dłuższego czasu rekordy popularności na całym świecie.

Commander: Conquest of the Americas

Firmy Paradox Interactive oraz Nitro Games ogłosiły premierę dodatku DLC Pirate Treasure Chest, przeznaczonego do wydanej w ubiegłym roku strategii ekonomicznej Commander: Conquest of the Americas. Dzięki niemu posiadacze podstawowej wersji gry mogą odwiedzić niesławną wyspę Tortuga, w celu wynajęcia pirackich kapitanów, a także odwiedzenia tamtejszych sklepów. Dodatek kosztuje 4,95 euro.

Mortal Kombat

Z informacji zawartych w ostatnim numerze Game Informera wynika, że w nowym Mortal Kombat, którego premiera na Xboksie 360 i PlayStation 3 odbędzie się jeszcze w tym roku, znajdą się Goro oraz Jade – wojownicy znani wszystkim miłośnikom serii stworzonej przez Eda Boona. W grze nie zabraknie również areny Goro’s Lair.

Wieści ze świata (Fallout: New Vegas, Mortal Kombat, Lara Croft and the Guardian of Light) 10/01/11 - ilustracja #2

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Beyond Good & Evil HD

MotoGP 10/11

DC Universe Online

Dead Space 2

Marvel vs. Capcom 3: Fate of Two Worlds

Mytheon

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Motorstorm Apokalipsa - Z dziennika dewelopera #1 (PL)

Gramy w Back to the Future Gramy!

Przegląd tygodnia - premiery stycznia video magazyn

Diablo III w 7 szybkich punktach video zapowiedź

Ostatnia aktualizacja: 2011-01-10

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

gry