Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 19 stycznia 2011

Nowe materiały z gier na 3DS

Kono, 19 stycznia 2011, 19:59

W czasie dzisiejszych pokazów w Amsterdamie Nintendo wprost zasypało nas materiałami dotyczącymi tytułów, które pojawią się na konsolce przenośnej 3DS. Ręce mogą zacierać fani piłki nożnej, bijatyk, strzelanek oraz gier RPG.

Nintendo ujawnia datę premiery Nintendo 3DS w Europie
Nintendo ujawnia datę premiery Nintendo 3DS w Europie

Jiker, 19 stycznia 2011, 18:50

Nintendo ujawniło szczegóły europejskiej oraz amerykańskiej premiery Nintendo 3DS - najnowszej przenośnej platformy japońskiego koncernu, oferującej wsparcie dla technologii 3D. Dokonało tego w trakcie specjalnych pokazów, zorganizowanych w Amsterdamie oraz Nowym Jorku. Poznaliśmy w ten sposób termin debiutu konsoli, jej cenę (póki co nieoficjalną), a także listę tytułów startowych.

Poznaliśmy Bestsellery Empiku 2010
Poznaliśmy Bestsellery Empiku 2010

Kono, 19 stycznia 2011, 15:10

Dzisiaj w Warszawie miało miejsce wręczenie nagród z okazji ogłoszenia zwycięzców w plebiscycie Bestsellery Empiku. Oczywiście wśród nich nie zabrakło przedstawicieli z naszej branży i tak poznaliśmy najlepiej sprzedające się w Empkiach gry pogrupowane w czterech kategoriach.

Wieści ze świata (Final Fantasy XIII-2, Król Artur, R.U.S.E.) 19/01/11
Wieści ze świata (Final Fantasy XIII-2, Król Artur, R.U.S.E.) 19/01/11

Jiker, 19 stycznia 2011, 12:51

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatkach do Króla Artura, R.U.S.E., Castlevania: Harmony of Despair, nowej dacie premiery The Conduit 2 na Wii, sieciowej odsłonie Ninety-Nine Nights, a także europejskim terminie debiutu Final Fantasy XIII-2. Zapraszamy do lektury.

FIFA 11 w turnieju LIVE League
FIFA 11 w turnieju LIVE League

Hed, 19 stycznia 2011, 11:39

Trzeci turniej pierwszej profesjonalnej ligi graczy konsolowych w Polsce ruszy pod koniec tego tygodnia. Gracze z całego kraju zmierzą się na łamach Xbox LIVE w grze FIFA 11 o główną nagrodę w wysokości 3 tysięcy złotych. Do zabawy mogą dołączyć wszyscy chętni posiadacze Xboksów 360. Poniżej przedstawiamy szczegóły imprezy i datę startu zapisów.

Zobacz fragmenty rozgrywki Test Drive Unlimited 2

Sarge, 19 stycznia 2011, 11:35

Długo oczekiwane wyścigi Test Drive Unlimited 2 pojawią się na europejskich półkach sklepowych 11 lutego. Gdy do premiery pozostaje coraz mniej czasu, nie dziwi spora ilość materiałów wypuszczanych z myślą o tej produkcji. Tym razem dostajemy prawdziwy pakiet filmików zapowiadających nam, czego możemy się spodziewać.

Next Gen - odc. 31 - Lecznicze Zioło
Next Gen - odc. 31 - Lecznicze Zioło

Runshin, 19 stycznia 2011, 11:23

Ubisoft wypuścił drugi darmowy dodatek do Assassin’s Creed: Brotherhood

Hed, 19 stycznia 2011, 11:18

Firma Ubisoft potwierdziła, że drugi darmowy dodatek do ubiegłorocznego Assassin's Creed: Brotherhood został opublikowany na Xboksie 360 (Xbox LIVE) i PlayStation 3 (PlayStation Store). Pakiet o nazwie Animus Project Update 2.0 koncentruje się na rozgrywce wieloosobowej i wprowadza nowy tryb zabawy oraz niedostępną wcześniej mapę.

LittleBigPlanet 2 debiutuje na polskim rynku
LittleBigPlanet 2 debiutuje na polskim rynku

Jiker, 19 stycznia 2011, 11:15

Wczoraj Stany Zjednoczone, dziś Polska – LittleBigPlanet 2, czyli jedna z najważniejszych tegorocznych produkcji ekskluzywnych na PlayStation 3, debiutuje na rodzimym rynku. Czy dwumiesięczne opóźnienie pierwotnego terminu premiery, pozwoliło twórcom usunąć ze swego dzieła wszystkie najpoważniejsze błędy?

Niedoskonałości 3DS-a
Niedoskonałości 3DS-a

Sarge, 19 stycznia 2011, 11:00

Zbliżająca się premiera 3DS-a sprzyja pojawiającym się informacjom na temat nowej konsolki Nintendo. W zalewie optymistycznych opinii można jednak spotkać również te negatywne. Wczoraj potwierdzono na przykład nałożenie blokady regionalnej na nowoczesnego handhelda, a dziś dowiadujemy się o kolejnych niepokojących faktach.

Call of Duty: Black Ops - dzienne statystyki użytkowników PS3 i groźba wyłączenia serwerów
Call of Duty: Black Ops - dzienne statystyki użytkowników PS3 i groźba wyłączenia serwerów

Jiker, 19 stycznia 2011, 10:27

Holendrzy z serwisu Spijkermat opracowali interesującą infografikę ze statystykami z gry Call of Duty: Black Ops. Zaprezentowali za jej sprawą dzienne dokonania użytkowników PlayStation 3, grających w najnowszą strzelaninę studia Treyarch. Światło dzienne ujrzały również informacje o dokonaniach użytkowników Wii.

Konkurs! Wygraj nowe gry z serii Ubisoft Exclusive!
Konkurs! Wygraj nowe gry z serii Ubisoft Exclusive!

Redakcja GRYOnline.pl, 19 stycznia 2011, 10:20

Pierwszego lutego do sklepów trafi 10 nowych gier z serii Ubisoft Exclusive. Z tej okazji wraz z polskim odziałem Ubisoftu przygotowaliśmy konkurs.

Gracze tworzą... World of StarCraft

Sarge, 19 stycznia 2011, 10:05

Pomysłowość niektórych graczy często zaskakuje nas bardziej niż nawet najbardziej oryginalne pomysły deweloperów. W tym przypadku mówimy o amatorskiej modyfikacji jaka w ostatnim czasie wywołała sporo szumu w Internecie.

Nadchodzi Gears of War Triple Pack i Gears of War: Exile [news zaktualizowany]
Nadchodzi Gears of War Triple Pack i Gears of War: Exile [news zaktualizowany]

Hed, 19 stycznia 2011, 09:43

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się o obsuwie trzeciej odsłony Gears of War, która miała pojawić się w pierwszym kwartale kalendarzowym tego roku. Teraz znamy jeden z powodów przesunięcia daty premiery ważnej gry na okres świąteczny. Na jej miejsce wskoczy Gears of War Triple Pack, czyli zestaw zawierający dwie części serii i dodatek DLC.

Znamy europejską datę premiery Darkspore
Znamy europejską datę premiery Darkspore

Jiker, 19 stycznia 2011, 09:17

Na łamach oficjalnego forum dyskusyjnego firmy Electronic Arts ujawniona została data premiery futurystycznej action/RPG o tytule Darkspore. Najnowsze dzieło studia Maxis, w którym przejmiemy kontrolę nad drużyną złożoną z potężnych kosmitów i ocalimy świat przed pradawnym złem, ukaże się na europejskim rynku 1 kwietnia 2011 roku.

O poziomie trudności w Deus Ex: Bunt Ludzkości
O poziomie trudności w Deus Ex: Bunt Ludzkości

Sarge, 19 stycznia 2011, 09:00

Ostatnie doniesienia na temat Deus Ex: Bunt Ludzkości autorstwa brytyjskiego PC Gamera nastrajają optymistycznie. Gra ma starczyć przynajmniej na 25 godzin rozgrywki, co dziś dla wielu deweloperów jest wynikiem nieosiągalnym. Na tym jednak nie kończą się dobre wieści od wspomnianego magazynu.

Potwierdzenie daty premiery Top Spin 4 i lista zawodników

Hed, 19 stycznia 2011, 08:49

Firma 2K Sports potwierdziła datę premiery Top Spin 4, czyli kontynuacji świetnej serii tenisowej, nad którą pracuje studio 2K Czech. Twórcy Mafii II zamierzają wyrobić się z nową grą sportową do połowy marca. Wraz z tą zapowiedzią poznaliśmy pełen skład zawodników dostępnych w produkcji – niestety nie będzie wśród nich Agnieszki Radwańskiej.

Nowe sterowniki od Nvidii (266.58 WHQL)
Nowe sterowniki od Nvidii (266.58 WHQL)

Sarge, 19 stycznia 2011, 08:06

Firma Nvidia udostępniła w sieci nową wersję sterowników do swoich kart graficznych oznaczoną numerem 266.58. Tradycyjnie wprowadzają one kilka mniej lub bardziej istotnych poprawek i zwiększają wydajność w wybranych produkcjach.