Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 19 stycznia 2011, 10:20

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Konkurs! Wygraj nowe gry z serii Ubisoft Exclusive!

Pierwszego lutego do sklepów trafi 10 nowych gier z serii Ubisoft Exclusive. Z tej okazji wraz z polskim odziałem Ubisoftu przygotowaliśmy konkurs.

Pierwszego lutego do sklepów trafi 10 nowych gier z serii Ubisoft Exclusive. Z tej okazji wraz z polskim odziałem Ubisoftu przygotowaliśmy konkurs.

Jego założenia są bardzo proste – pierwsza osoba, która na podstawie poniższego obrazka poprawnie rozszyfruje tytuły w najnowszym rzucie serii, otrzyma właśnie 10 pudełek z nowymi grami Ubisoft Exclusive. Kolejny pakiet (po jednej grze) rozdamy dziesięciu osobom, które uzyskały najwyższy wynik punktowy.

Konkurs! Wygraj nowe gry z serii Ubisoft Exclusive! - ilustracja #1

Uwaga!

1. Każdy z 10 trójkątów na powyższym obrazku reprezentuje jedną grę lub jeden zestaw gier.

2. Wśród nich znajdują się 2 edycje Complete (zestawy zawierające co najmniej dwie gry).

3. Jedna gra występuje zarówno pojedynczo, jak i w edycji Complete.

4. Jedna z edycji Complete zawiera kilka gier z jednej serii.

Kto wygrywa?

Cały zestaw wygrywa pierwsza osoba, która poda prawidłowy skład nowego rzutu do serii Ubisoft Exclusive.

10 nowych gier w serii rozdamy pozostałym uczestnikom konkursu, którzy uzyskali najwyższy wynik punktowy. W przypadku jednakowego wyniku punktowego większej ilości osób, o otrzymaniu nagrody decyduje data przesłania odpowiedzi (kto pierwszy ten lepszy).

Za prawidłowe odgadnięcie pojedynczej gry z serii przyznawany jest jeden punkt, za prawidłowe odgadnięcie nazwy lub składu edycji Complete przyznawane są 3 punkty.

Jeżeli do piątku 21 stycznia, do godziny 12:00 nikt nie odgadnie prawidłowego składu nowych gier w serii, główną nagrodę otrzyma osoba z najwyższym wynikiem punktowym. W przypadku jednakowego wyniku punktowego większej ilości osób, o otrzymaniu nagrody decyduje data przesłania odpowiedzi (kto pierwszy ten lepszy).

Jak przesyłać rozwiązania?

Rozwiązania należy przesyłać na adres [email protected] z tematem Ubisoft Exclusive. Maile z innym tematem nie będą brane pod uwagę. W mailu proszę przesłać swoją ksywę z serwisu gry-online.pl. W profilu na stronie proszę uzupełnić dane niezbędne do wysłania nagrody.