Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 29 stycznia 2011

Otwarte beta testy gry Battlestar Galactica Online już niebawem
Otwarte beta testy gry Battlestar Galactica Online już niebawem

Olek, 29 stycznia 2011, 14:25

8 lutego to nieprzekraczalny dla dewelopera przeglądarkowej gry MMO Battlestar Galactica Online termin rozpoczęcia otwartej bety. Według informacji, jakie pojawiły się na oficjalnym forum tej produkcji, na starcie uruchomione zostaną trzy serwery – jeden dla graczy z Europy i dwa dla Amerykanów. Klient z grą dostępny będzie w kilku językach, w tym także po polsku.

Blizzard namierza nielegalnych handlarzy w World of Warcraft
Blizzard namierza nielegalnych handlarzy w World of Warcraft

Filip „fsm” Grabski, 29 stycznia 2011, 14:11

Zanurzeni w uniwersum WoW gracze z pewnością znają zjawisko sprzedawania za prawdziwe pieniądze złota, przedmiotów i innych „magicznych” sposobów na szybsze uzyskanie ostatecznej potęgi w grze. Blizzard zamierza położyć temu kres.

Filmik ze skasowanej gry Command & Conquer: Arena
Filmik ze skasowanej gry Command & Conquer: Arena

Filip „fsm” Grabski, 29 stycznia 2011, 13:29

Zasłużona dla gatunku RTS seria Command & Conquer jakiś czas temu straciła swój dawny blask. Stało się to w dużej mierze dzięki niskiej jakości i słabemu przyjęciu przez graczy ostatniej odsłony – Tyberyjskiego Zmierzchu. Czy CnC: Arena – gra, której nigdy nie ujrzymy – mogłaby tę sytuację zmienić?

Wysyp informacji o Homefront na PC
Wysyp informacji o Homefront na PC

Filip „fsm” Grabski, 29 stycznia 2011, 13:05

Coraz głośniej o nowej grze studia KAOS. Umieszczony w niedalekiej przyszłości wojenny shooter Homefront zawita na konsolach i pecetach już 11 marca. Uaktualniona oficjalna strona produkcji atakuje nas silnie skoncentrowaną dawką faktów na temat tej ostatniej wersji.

Zapowiedziano dodatek do gry Patrician IV
Zapowiedziano dodatek do gry Patrician IV

Olek, 29 stycznia 2011, 12:45

Niemieckie studio Gaming Minds pracuje nad pierwszym oficjalnym rozszerzeniem do strategii ekonomicznej Patrician IV. Dodatek Rise of a Dynasty ukaże się w Europie 1 kwietnia (dzień wcześniej w Stanach Zjednoczonych) i dostępny będzie jedynie w dystrybucji elektronicznej. Według zapewnień dewelopera wiele wprowadzonych do rozgrywki zmian to odpowiedź na sugestie graczy.

Cyfrowa dystrybucja - promocje na weekend 29-30 stycznia (Penny Arcade)

Hed, 29 stycznia 2011, 11:12

Jak co weekend przygotowaliśmy dla Was zestawienie promocji, które pojawiły się w systemach cyfrowej dystrybucji - na platformie Steam oraz w serwisach Good Old Games, Impulse, Direct2Drive i GamersGate. Tym razem polecamy przede wszystkim przecenione produkty firmy Egosoft (X3) oraz adaptację komiksu Penny Arcade.

Premiera LEGO Star Wars III: The Clone Wars dopiero w marcu
Premiera LEGO Star Wars III: The Clone Wars dopiero w marcu

Olek, 29 stycznia 2011, 11:07

Miłośnicy Gwiezdnych Wojen, którzy wypatrują już premiery trzeciej części klockowego cyklu LEGO Star Wars, muszą uzbroić się w cierpliwość. Firma Lucas Arts oficjalnie poinformowała, że gra ukaże się z ponad miesięcznym poślizgiem.