Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 stycznia 2011, 11:07

autor: Olek

Premiera LEGO Star Wars III: The Clone Wars dopiero w marcu

Miłośnicy Gwiezdnych Wojen, którzy wypatrują już premiery trzeciej części klockowego cyklu LEGO Star Wars, muszą uzbroić się w cierpliwość. Firma Lucas Arts oficjalnie poinformowała, że gra ukaże się z ponad miesięcznym poślizgiem.

Miłośnicy Gwiezdnych Wojen, którzy wypatrują już premiery trzeciej części klockowego cyklu LEGO Star Wars, muszą uzbroić się w cierpliwość. Firma LucasArts oficjalnie poinformowała, że gra ukaże się z ponad miesięcznym poślizgiem.

Plotki na temat przesunięcia terminu premiery LEGO Star Wars III: The Clone Wars pojawiały się od kilku tygodni i niestety okazały się prawdziwe. Na oficjalnej stronie gry wyczytać można, że ukaże się ona w marcu. Według informacji wydawcy 22 marca tytuł trafi do sprzedaży na rynku amerykańskim, a trzy dni później zawita na półki sklepów w Europie. Wcześniej premiera zapowiadana była odpowiednio na 15 i 18 lutego.

Premiera LEGO Star Wars III: The Clone Wars dopiero w marcu - ilustracja #1

Niepokoić może brak wyjaśnień odnośnie przyczyn opóźnienia. Jeśli wina leży po stronie dewelopera, pod znakiem zapytania stawiałoby to terminy premier innych projektów studia Traveller's Tales jak chociażby LEGO Pirates of the Caribbean: The Video Game.

Graczom zmartwionym poślizgiem LEGO Star Wars III: The Clone Wars na osłodę pozostaje zapoznać się z nowym materiałem wideo na temat tej produkcji, w którym ukazano wysiłki aktorów podkładających głosy postaciom w grze. Matt Lanter, Ashley Eckstein i Dee Bradley Baker dobrze znani są fanom Gwiezdnych Wojen, bo wcześniej dubbingowali film i serial Wojny klonów.

Zachęcamy również do obejrzenia najnowszego zwiastuna gry LEGO Star Wars III i lektury zapowiedzi.

  1. Video trailer #1
  2. Zapowiedź