Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 stycznia 2011, 11:35

autor: Sarge

Zobacz fragmenty rozgrywki Test Drive Unlimited 2

Długo oczekiwane wyścigi Test Drive Unlimited 2 pojawią się na europejskich półkach sklepowych 11 lutego. Gdy do premiery pozostaje coraz mniej czasu, nie dziwi spora ilość materiałów wypuszczanych z myślą o tej produkcji. Tym razem dostajemy prawdziwy pakiet filmików zapowiadających nam, czego możemy się spodziewać.

Długo oczekiwane wyścigi Test Drive Unlimited 2 pojawią się na europejskich półkach sklepowych 11 lutego. Gdy do premiery pozostaje coraz mniej czasu, nie dziwi spora ilość materiałów wypuszczanych z myślą o tej produkcji. Tym razem dostajemy prawdziwy pakiet filmików pokazujących nam, czego możemy się spodziewać.

Chyba najważniejszym z nich jest prezentacja pierwszych dziesięciu minut rozgrywki. Dzięki niej już teraz możemy się przyjrzeć, jak mniej więcej będą wyglądać nasze pierwsze chwile spędzone z grą. Oczywiście nie każdy musi chcieć zdradzać sobie wszystko przed zakupem, więc oglądajcie na własną odpowiedzialność.

Tryb fabularny zaczyna się... imprezowo. Wybrany przez nas bohater (lub bohaterka) na urodziny dostaje nowiutkie Ferrari, którym po chwili możemy się już przejechać. To też pierwsza okazja, by samemu doświadczyć modelu jazdy. Oczywiście oglądanie filmu w pełni tego nie zapewni, ale już na pierwszy rzut oka widać to, czego można się było spodziewać – autorzy postawili raczej na zręcznościowe prowadzenie pojazdu.

Po obejrzeniu całości szybko nasuwa się refleksja, że jak na grę wyścigową sporo tutaj przerywników filmowych i najróżniejszych smaczków nie mających wiele wspólnego z samym ściganiem się. Autorzy od dawna zapowiadali, że duży nacisk kładą także na aspekty społecznościowe i właśnie opowiadaną historię. Pozostaje tylko liczyć, że nie przesadzą w drugą stronę.

Na samym dole wiadomości możecie jeszcze obejrzeć dwa świeżo udostępnione zwiastuny. Pierwszy z nich pokazuje kilka modeli Mercedesa w akcji, podczas gdy drugi przybliża nam opcje modyfikowania wyglądu naszego bohatera.

Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej na temat Test Drive Unlimited 2, to wczoraj na naszych łamach pojawił się obszerny beta test tego tytułu. Znajdziecie w nim wiele szczegółowych informacji pozwalających przygotować się na to, co czeka Was w końcowym produkcie. Ten w naszym kraju ukaże się w dwóch wersjach językowych. Posiadacze PlayStation 3 oraz Xboksa 360 zagrają jedynie po angielsku, podczas gdy pecetowcy będą mogli wybrać opcję lokalizacji, w której udział wzięły takie gwiazdy jak Maciej Maleńczuk, czy Reni Jussis.