Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 czerwca 2014, 13:00

autor: luckie

Wieści ze świata (EVE Online, Archlord II, Goat Simulator) 4/6/14

Dziś piszemy m.in. o aktualizacji do EVE Online, beta-testach Archlord II oraz dodaniu multiplayera do Goat Simulator. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Promocje Steama

Oferta dnia (koniec o 19:00 we czwartek):

 1. Torchlight II – obniżka 66% – 6,45 euro (ok. 27 zł), WWW

Szaleństwo w środku tygodnia (koniec o 19:00 w piątek):

 1. Crusader Kings II – obniżka 67% – 13,33 euro (ok. 55 zł), WWW
 2. Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition – obniżka 75% – 4,99 euro (ok. 21 zł), WWW
 3. Mortal Kombat Komplete Edition – obniżka 75% – 4,99 euro (ok. 21 zł), WWW
 4. Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst – obniżka 50% – 19,99 euro (ok. 83 zł), WWW

Oferty tygodniowe (koniec o 19:00 w poniedziałek) – obniżka cen 34 tytułów, WWW

Terraria

Na oficjalnym forum gry Terraria ogłoszono, że w tym roku tytuł zostanie wydany na PlayStation 4 i Xboksie One. Wersja na next geny będzie wzbogacona o aktualizację 1.2 oraz pewne dodatkowe funkcje. Przykładowo, edycja na PlayStation 4 ma zawierać możliwość grania na konsoli PlayStation Vita i przenoszenia zapisanych stanów gry pomiędzy obydwoma urządzeniami. Pokaz tej wersji gry odbędzie się za zamkniętymi drzwiami podczas tegorocznych targów E3.

EVE Online

EVE Online nie przestaje się rozwijać - Wieści ze świata (EVE Online, Archlord II, Goat Simulator) 4/6/14 - wiadomość - 2014-06-04
EVE Online nie przestaje się rozwijać

Studio CCP Games ogłosiło wydanie kolejnej dużej aktualizacji do EVE Online, zatytułowanej Kronos. Dodaje ona frakcję piratów, znanych jako Mordu’s Legion, a wraz z nią nowe statki kosmiczne, efekty wizualne i dźwiękowe, usprawniony sklep New Eden i masę drobnych poprawek. Z tej okazji udostępniono też dwie nowe kroniki. Pełną listę zmian można znaleźć w tym miejscu.

Road Redemption

Gra Road Redemption pojawiła się w ramach wczesnego dostępu w sklepie Humble Bundle. Tytuł jest brutalną odmianą wyścigów motocyklowych, w których gracze nie tylko starają się jako pierwsi przekroczyć linię mety, lecz także wyeliminować przeciwników przy użyciu różnorodnej broni. Produkcja oferuje zarówno rozgrywkę solową, jak i multiplayer. Dostęp do wczesnej wersji Road Redemption wyceniono na 24,95 euro (ok. 104 zł). Poniżej znajdziecie zwiastun gry, zawierający fragment rozgrywki.

Xenonauts

Xenonauts, gra strategiczna inspirowana marką XCOM, jest już dostępna w wersji 1.0. Po roku obecności na Steam Early Access, tytuł został doprowadzony do finalnego etapu produkcji. Oficjalna premiera planowana jest na 16 czerwca – do tego czasu studio Goldhawk Interactive planuje wypuścić jeszcze jedną łatkę.

Archlord II

Rozpoczęto rozdawanie kluczy do zamkniętych beta-testów Archlord II, kontynuacji popularnego MMORPG-a. Kody do bety da się zdobyć na Facebooku, a wykorzystać je można na oficjalnej stronie produkcji. Testy rozpoczną się 17 czerwca. W związku z brakiem umowy o zachowaniu poufności, uczestnicy będą mogli swobodnie dzielić się swoimi wrażeniami z gry. Dodatkowo, po rozpoczęciu otwartej bety, zostaną oni nagrodzeni specjalnym prezentem.

Goat Simulator

Studio Coffee Stain wypuściło aktualizację 1.1 do Goat Simulator. Patch przede wszystkim wprowadza lokalny tryb wieloosobowy dla czeterch graczy (splitscreen), dodatkową mapę, nowe grywalne kozy oraz trzy warianty rozgrywki: Capture the Flag, Racing Mode i Ragdoll Hockey. Ponadto kozy mogą od teraz jeździć rowerem i na deskorolce, a także biegać po ścianach. Listę zmian – warto ją przeczytać choćby dla poprawienia humoru – znajdziecie w tym miejscu.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

 1. Costume Quest 2
 2. Europa Universalis IV: Wealth of Nations
 3. Forza Horizon 2

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

 1. Road Redemption gameplay
 2. PlayStation Vita Pets zwiastun na premierę
 3. PayDay 2 The Big Bank Heist DLC
 4. Star Citizen Arena Commander launch trailer
 5. Batman: Arkham Knight Batmobile Battle Mode - trailer
 6. Ultra Street Fighter IV zwiastun na premierę
 7. WildStar zwiastun na premierę
 8. World of Speed gameplay