Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 czerwca 2014, 11:08

autor: Łukasz "luckie" Szliselman

Battlefield Hardline – dwa nowe tryby będą dostępne w betatestach

Beta Battlefield Hardline będzie zawierała dwa nowe tryby rozgrywki wieloosobowej (Heist i Blood Money) oraz wielkomiejską mapę. Pierwsza seria testów będzie zamknięta i rozpocznie się jakiś czas po targach E3. Zobaczcie też nieoficjalny fragment rozgrywki.

High Tension - mapa dostępna w becie Battlefield Hardline

Jakiś czas po targach E3 2014 rozpoczną się zamknięte beta-testy gry Battlefield Hardline – niedawno ujawnionej tegorocznej odsłony popularnego cyklu FPS-ów. Beta pozwoli przetestować dwa nowe warianty rozgrywki wieloosobowej: Heist i Blood Money, na wielkomiejskiej mapie High Tension, obfitującej w drapacze chmur i różnego rodzaju pojazdy. W trybie Heist drużyna przestępców ma za zadanie obrabować bank i uciec z pieniędzmi, podczas gdy policjanci muszą im w tym przeszkodzić. Natomiast w Blood Money oba zespoły starają się zabezpieczyć stertę gotówki, zanim zrobi to przeciwnik. Pierwsza fala kluczy do bety na PlayStation 4 powędrowała do w osób zaproszonych na konferencję Sony, która w poniedziałek będzie transmitowana w amerykańskich kinach. Liczymy na to, że Europejczycy również otrzymają szansę na udział w testach.

Przy okazji warto wspomnieć, że do sieci wyciekł nowy gameplay z bety Battlefield Hardline. Nie jest to co prawda coś, czego byśmy oczekiwali – możemy na nim obserwować samotnego gracza zwiedzającego wyżej wspomnianą mapę – ale fanom z pewnością uda się wyłapać z filmu kilka smaczków. Ponad 10-minutowy materiał daje wgląd w dostępne w grze klasy postaci, pojazdy oraz kilka rodzajów broni.

  1. Oficjalna strona gry Battlefield Hardline