Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 czerwca 2014, 11:08

autor: luckie

Battlefield Hardline – dwa nowe tryby będą dostępne w betatestach

Beta Battlefield Hardline będzie zawierała dwa nowe tryby rozgrywki wieloosobowej (Heist i Blood Money) oraz wielkomiejską mapę. Pierwsza seria testów będzie zamknięta i rozpocznie się jakiś czas po targach E3. Zobaczcie też nieoficjalny fragment rozgrywki.

High Tension - mapa dostępna w becie Battlefield Hardline - Battlefield Hardline – w becie przetestujemy dwa nowe tryby. Zobacz nieoficjalny gameplay - wiadomość - 2014-06-04
High Tension - mapa dostępna w becie Battlefield Hardline

Jakiś czas po targach E3 2014 rozpoczną się zamknięte beta-testy gry Battlefield Hardline – niedawno ujawnionej tegorocznej odsłony popularnego cyklu FPS-ów. Beta pozwoli przetestować dwa nowe warianty rozgrywki wieloosobowej: Heist i Blood Money, na wielkomiejskiej mapie High Tension, obfitującej w drapacze chmur i różnego rodzaju pojazdy. W trybie Heist drużyna przestępców ma za zadanie obrabować bank i uciec z pieniędzmi, podczas gdy policjanci muszą im w tym przeszkodzić. Natomiast w Blood Money oba zespoły starają się zabezpieczyć stertę gotówki, zanim zrobi to przeciwnik. Pierwsza fala kluczy do bety na PlayStation 4 powędrowała do w osób zaproszonych na konferencję Sony, która w poniedziałek będzie transmitowana w amerykańskich kinach. Liczymy na to, że Europejczycy również otrzymają szansę na udział w testach.

Przy okazji warto wspomnieć, że do sieci wyciekł nowy gameplay z bety Battlefield Hardline. Nie jest to co prawda coś, czego byśmy oczekiwali – możemy na nim obserwować samotnego gracza zwiedzającego wyżej wspomnianą mapę – ale fanom z pewnością uda się wyłapać z filmu kilka smaczków. Ponad 10-minutowy materiał daje wgląd w dostępne w grze klasy postaci, pojazdy oraz kilka rodzajów broni.

  1. Oficjalna strona gry Battlefield Hardline
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.