Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 grudnia 2016, 16:45

autor: Draug

Wieści ze świata (EA Access / Origin Access, For Honor, Shenmue III, Nintendo Switch) 13/12/2016

Dziś piszemy o dodaniu gier Mirror’s Edge Catalyst i Star Wars: Battlefront do programów EA Access i Origin Access, kolejnej fazie beta-testów For Honor na PC, terminie przyjmowania zamówień na Shenmue III w wersji PC i postępie prac nad grą oraz o dokładnym terminie transmisji z imprezy Nintendo Switch Presentation 2017. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Mirror’s Edge Catalyst i Star Wars: Battlefront w EA/Origin Access

Zgodnie z zapowiedziami sprzed ponad miesiąca, oferta dla subskrybentów usług EA Access i Origin Access została wzbogacona o gry Mirror’s Edge Catalyst i Star Wars: Battlefront (dzięki, PCGamesN). Są one dostępne w tzw. The Vault – innymi słowy, można cieszyć się bez ograniczeń ich pełnymi wersjami (tzn. tak długo, jak opłacacie abonament).

For Honor – techniczne beta-testy na PC w tym tygodniu

Firma Ubisoft zapowiedziała kolejną rundę technicznych beta-testów gry For Honor. Odbędą się one w dniach 14–19 grudnia, wyłącznie na PC. Jeśli chcecie mieć szansę na wzięcie w nich udziału, zarejestrujcie się na oficjalnej stronie tytułu. Warto jeszcze wspomnieć, że rozgrywka będzie objęta klauzulą poufności – innymi słowy, nie uświadczycie w sieci nagrań ani wrażeń z zabawy. Premiera For Honor ma nastąpić 14 lutego 2016 roku (na PC, PS4 i XOne).

Wieści ze świata (EA Access / Origin Access, For Honor, Shenmue III, Nintendo Switch) 13/12/2016 - ilustracja #1

Shenmue III – pre-ordery wersji PC ruszą 15 grudnia

Yu Suzuki podzielił się odrobiną nowych informacji na temat Shenmue III (dzięki, Gematsu). Dowiedzieliśmy się, że 15 grudnia ruszy przyjmowanie zamówień przedpremierowych na wersję pecetową (najpewniej za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej tytułu). Ponadto gra jest o krok od wkroczenia w fazę pełnej produkcji, więc na początku przyszłego roku możemy spodziewać się nowych materiałów z nią związanych (np. zwiastunów czy dzienników dewelopera).

Nintendo Switch – szczegóły prezentacji 13 stycznia

Firma Nintendo podała dokładniejsze informacje na temat wydarzenia planowanego na 13 stycznia, podczas którego mają zostać ujawnione wszystkie szczegóły konsoli Nintendo Switch. Impreza będzie transmitowana na żywo – obejrzycie ją pod tym adresem – a rozpocznie się o godz. 5:00 czasu polskiego (12 stycznia o 20:00 czasu pacyficznego).

Wieści ze świata (EA Access / Origin Access, For Honor, Shenmue III, Nintendo Switch) 13/12/2016 - ilustracja #2

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier: